Esenler'de şoke eden olay! Eşini mezara gömer gibi toprağa gömdü, dua etti. Gerçek ise çok başka çıktı

İstanbul'un Esenler ilçesinde mahalleli ve polisi alarma geçiren ilginç bir olay yaşandı. Eşini toprağa gömüp, ellerini açarak dua eden kadını görenler tedirgin oldu. Gerçek ise sonradan anlaşıldı.

Google Haberlere Abone ol

Esenler 15 Temmuz Mahallesi'nde önceki akşam saatlerinde Fikriye Şahin ve kocası Suphi Şahin inşaat alanına kaçak yollarla girdi.

 Kadın burada bir anda kocasını mezara gömer gibi toprağa gömdü ve başında dua etmeye başladı. Bu durumu gören inşaat bekçisi olaydan şüphelenerek polislere haber verdi.

OLAYIN NEDENİ 'ELEKTRİK'

Alarma geçen polis ekipleri hemen olay yerine geldi. Kadının, polise eşini elektrik çarptığını, vücudundaki elektriğin gitmesi için eşini toprağa gömdüğünü söylediği öğrenildi. Bunun üzerine polisler ayrıldı. Şahin çifti de evlerine döndü.

İnşaat işçilerinden Hüsnü Çelik, "Biz burada çalışıyorduk. Etraftakiler 'birine elektrik çarpmış' dedi. Biz sorduk yıllar önce elektrik çekmiş vücudu. Bunun için de kendisi toprağa gömmüş toprak elektriği alsın diye. Daha sonra polisler geldi. En sonda da karı koca çıkıp gittiler. Artık eve mi gittiler hastaneye mi gittiler bilmiyorum" dedi.