Enes Batur, kendisini takip eden ve çoğunluğu çocuklardan oluşan takipçilerine verdiği 'alkol' tavsiyesiyle tepki çekti: Sosyal medyada 'Tutuklansın' diye etiket açıldı

Sürekli gecelerde yakalanan Enes Batur, aşırı alkol nedeniyle ayakta duramamasıyla gündeme geliyordu. Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalından "Sarhoş Enes Batur tepki" başlıklı bir video paylaşan YouTuber, kendisini takip eden ve çoğunluğu çocuklardan oluşan takipçilerine alkolü özendiren tavsiyelerde bulundu.

Google Haberlere Abone ol

ARKADAŞ ÇEVRESİNDE SOSYAL İÇİCİ OLABİLİR BENCE"

Batur yaklaşık 5-6 yıldır alkol kullandığını belirterek şu sözleri sarf etti:

"Alkol güzel bir şey değildir, dostunuz değildir hele ki sürekli içiciyseniz ama iki haftada bir, ayda bir insanın bünyesine göre arkadaş çevresinde bir sosyal içici olabilir bence"

AİLELERE UYARI

Küçük çocukları alkolü tavsiye eden Enes Batur eleştirilere hedef olurken "Sertaç Abi" isimli YouTuber Sertaç Güngör, Batur'un skandal sözlerine karşı tepki gösterdi. Ailelere uyarılarda bulunan Güngör, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Lütfen beni dikkatlice dinleyiniz ve paylaşarak herkese duyurunuz. Enes Batur YouTube'da bir video yayınladı. Hani sarhoşken falan bir sürü yakalandı ya bu habercilere. Kendisini takip eden milyonlarca çocuğa 'Ben 5-6 yıldır alkol içiyorum bu gayet normal siz de haftada bir ayda bir arkadaş ortamında sosyalleşmek için alkol içebilirsiniz' dedi. Hem de binbir küfürlü cümleyle.