Dilan Polat'a şarkı: Paralar bitti oldun dilenci

Edirneli sokak şarkıcıları son günlerde gündem düşmeyen Engin Dilan Polat çiftinin yaşadıklarına mizahi boyut kazandırdı. Edirneli sokak sanatçıları, enerji şarkısının içeriğini değiştirerek “oldun dilenci “ isimli şarkı yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

Edirneli sokak sanatçıları Aşkım Yeşilli ve Caner Sürçememiş Edirnenin en kalabalık caddesi olan Saraçlar Caddesinde güncel şarkılar eşliğinde misafirleri eğlendirerek geçimlerini sağlıyorlar.

KARA PARA ENGİN

Sokak sanatçılarının “paralar bitti oldun dilenci” diyerek mesaj verdikleri enerji şarkısına Roman havasının sözlerinde ise, “Bu nasıl sinerji, dolarları kaptırdım oldun dilenci. Kara para , kara para Engin“ yer aldı.

Pandemi döneminde de farklı şarkılar yaptığını belirten Aşkım Yeşilli, amaçlarının gündemde bulunan olaylara 9/8'lik şarkılar eşliğinde söylemek olduğunu belirtti. Yeşilli, “Gündemde olan enerji şarkısına doğal bir doğaçlama yaparak Roman parçası haline getirdim. Niyetimiz kimseyi üzmek kesinlikle değildir. İyi de tuttu. Allah herkesin yolunu açık etlesin“ dedi.
Şarkılara eşlik eden vatandaşlar ise bir yandan hem eğlendiler ve bahşiş atmayı da unutmadılar.