Borçlusunu görünce seyir halindeki otomobilin üzerine atladı! Şoke eden anlar saniye saniye kamerada

Şişli'de alışveriş yaptığı mağazadan çıkarken kendisine borcu olan H.A.'nın otomobiliyle önünden geçtiğini gören C.B. aracın üzerine atladı. Kurusıkı tabancayla camdan ateş eden H.A., kaputta cam sileceğine tutunarak asılı kalan C.B.'yi düşürmek için frene bastı. Yaralanan şahıs hastaneye kaldırılırken, sürücü gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: DHA

İstanbul Şişli'de kendisine borcu olan H.A.'nın geldiğini gören C.B., otomobilin üzerine atladı. Sileceklerden tutunan H.A. bir süre otomobilin kaputunun üzerinde gitti. Bu sırada otomobil sürücüsü H.A. kuru sıkı tabanca ile C.B.'ye ateş etti. 30 metre kaputun üzerinde giden C.B., H.A.'nın ani fren yapması üzerine yola düştü. C.B. yaralanırken, H.A. gözaltına alındı.

OTOMOBİLİN KAPUTUNDA 30 METRE GİTTİ

30 Kasım Perşembe günü saat 13.45 sıralarında Rumeli Caddesi üzerinde; C.B. alışveriş yaptığı mağazadan çıkarken kendisine borcu olan H.A.'nın otomobiliyle önünden geçtiğini gördü. Otomobilin peşinden koşan C.B. trafiğin yoğunlaşması üzerine H.A.'nın kullandığı otomobilin önüne atladı. H.A.'nın gaza basması üzerine C.B. otomobilin kaputunda yaklaşık 30 metre gitti.

FREN YAPINCA YERE DÜŞÜP YARALANDI

H.A., 30 metre boyunca kaputta cam sileceğine tutunarak asılı kalan C.B.'yi korkutmak için, kurusıkı tabancayla camdan ateş etti. Ateş etmesine rağmen C.B.'nin kaputtan inmediğini gören H.A. bu kez frene bastı. C.B., frenin ardından sileceğin kırılmasıyla yere düştü. Bir süre sürüklenen C.B. kafasını yere vurarak yaralandı.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayın ardından bir süre uzaklaşmaya çalışan H.A. otomobilini park ederek polisi bekledi. İlk müdahalesi sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan C.B. ambulansla hastaneye kaldırıldı. H.A. ise olayda kullandığı kuru sıkı tabanca ile birlikte gözaltına alındı.