Başörtülü muhabire 'Bence kafan hava alsın ondan sonra konuş' dedi, ortalık fena karıştı. Muhabirin şikayetçi olması üzerine o kadın gözaltına alındı. İşte o anlar...

Kanal 7 Haber Muhabiri Meryem Nas​, çekim yaptığı sırada başörtüsüne laf eden kadınla tartıştı. Röportaj sırasında bir kadın başörtülü Nas'a "Bence kafan hava alsın ondan sonra konuş" şeklinde hakaret etti. Nas'ın şikayetçi olması üzerine Aylin A, gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol

Beşiktaş'ta özel bir televizyon kanalının muhabiri Meryem Nas Mercan, haber takibi sırasında başörtüsü nedeniyle kendisine hakaret ettiğini iddia ettiği kadından polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Beşiktaş'taki bir manavda meyve fiyatlarıyla ilgili haber takibinde olan Kanal 7 muhabiri Meryem Nas Mercan, müşterilerle röportaj yapmak istedi. Bir kadına mikrofon uzatan Mercan, bu kişinin tepkisiyle karşılaştı.

Manavın kasasında geçen bu tartışma iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedilirken, görüntüde Aylin A. isimli kadın, muhabire yönelik, "Sen bence kafan hava alsın ondan sonra konuş." diyor.