Barış Alper Yılmaz'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kendisini tanıttığı anlar soyunma odasını kahkahaya boğdu. O anlar kameraya böyle yansıdı

A Milli Takım'ın EURO 2024'e katılmayı garantilediği Letonya karşılaşması sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, futbolcuları arayarak tebrik etti. Bu sırada Barış Alper Yılmaz'ın telefonun ucundaki Erdoğan'a kendisini tanıtmak için "Barış ben. Barış Alper, Rizeli." demesi soyunma odasını kahkahaya boğdu.

Google Haberlere Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Milli Takım'ın EURO 2024'e katılmayı garantilediği Letonya maçı sonrası futbolcular, teknik direktör Vincenzo Montella ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile telefonla konuştu. Bu sırada milli futbolcu Barış Alper Yılmaz'ın Erdoğan'a kendisini "Barış ben. Barış Alper, Rizeli." ifadelerini kullanarak tanıtması soyunma odasında gülüşmelere neden oldu.

SOYUNMA ODASI GÜLMEKTEN YIKILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüşen Barış Alper Yılmaz'ın hal hatır sorduktan sonra kendisini tanıtıp, "Barış ben, Barış Alper, Rizeli." demesi soyunma odasını kahkahalara boğdu. Erdoğan ise Alper'e "Başarılarınızın artarak devamını diliyorum dedi.