İsmail Kartal tereddüt etmeden imzayı attı, yeni takımına Fenerbahçe'den üç transfer birden yaptı

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra hangi takıma imza atacağı merakla beklenen İsmail Kartal, Al-Taawoun ile görüşmelere başladı. Suudi Arabistan ekibi Al-Taawoun ile büyük ölçüde anlaşan İsmail Kartal, Fenerbahçe'den de üç ismi hemen transfer listesine ekledi. İsmail Kartal, Fenerbahçe'den Cengiz Ünder, Rade Krunic ve Serdar Aziz'i Al-Taawoun'a transfer etmek için çalışmalara başladı.

Google Haberlere Abone ol
İsmail Kartal tereddüt etmeden imzayı attı, yeni takımına Fenerbahçe'den üç transfer birden yaptı
Arşiv

Fenerbahçe ile rekorlarla bir dolu sezonu geride bırakmasına rağmen şampiyonluğa ulaşamayan İsmail Kartal kariyerine fazla ara vermeden Al-Taawoun ile yeni bir maceraya çıkıyor.

Türkiye'den gelen teklifleri elinin tersiyle iten İsmail Kartal, Suudi Arabistan ekibi Al-Taawoun ile anlaşma masasına oturdu. Al-Taawoun ile büyük ölçüde el sıkışan ve Suudi Arabistan ekibini 1 sene çalıştırmayı kabul eden İsmail Kartal, Fenerbahçe'den de Cengiz Ünder, Rade Krunic ve Serdar Aziz'i Al-Taawoun'a transfer etmek için çalışmalara başladı.

Fenerbahçe'de çok kullandığı üç oyuncuyu Suudi Arabistan'a getirmek isteyen İsmail Kartal yeni kuracağı takımda da Cengiz Ünder, Rade Krunic ve Serdar Aziz'i takımda görmek istiyor.

99 puan toplayarak rekor kıran İsmail Kartal, Fenerbahçe'nin başında bu sezon ortalama 2.4 puan ortalaması yakaladı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin