Fenerbahçe ve Galatasaray arasında ipler yine gerildi. Dursun Özbek'ten, Ali Koç'a çok sert cevap

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına Hatayspor maçının ardından cevap verdi. Dursun Özbek, ''Bir ülkede bu kadar birliği beraberliği tehdit eden bir konuşma olamaz. Bugüne kadar hiçbir spor adamından hatta kimseden bu kadar açık bir tehdit duymadım. Başka bir sektörü çağrıştırıyor bu konuşmalar. Ben buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum hemen'' dedi.

Google Haberlere Abone ol
Fenerbahçe ve Galatasaray arasında ipler yine gerildi. Dursun Özbek'ten, Ali Koç'a çok sert cevap
Anadolu Ajansı

Trendyol Süper Lig'de Galatasaray'ın, Hatayspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı takımın başkanı Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'de gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da Ali Koç'un açıklamalarını şaşkınlıkla izlediğini belirten Dursun Özbek, ''O kadar kalabalığın önünde başkanvekilimi tehdit ediyor. Tehdidin boyutu da küçük bir tehdit değil. Bugün, yarın, bundan sonra... Bu nedir ya? Hiç mi düşünmüyorsun? 60 milyon insanı yönetiyoruz burada. Bu durumdan biri vazife çıkarıp başkanvekilime bir şey yapsa ne olacak?'' dedi.

Açıklamalarına şu şekilde devam eden Özbek, ''Kendisine sesleniyorum: konuştuğun kelimeleri gece yatmadan bir daha dinle. O tehditlere, o konuşma tarzına bizden kesinlikle aynı tarzda bir cevap gelmez. Bir şampiyonluk için değer mi? Bir can gitse, bir saldırı olsa... Trabzon'da yaşadık. Hukukun artık bu işte gereğini yapmasını bekliyoruz. Olayla ilgili söylemek istediklerim bu kadar. Bütün taraftarlarımdan, sporseverlerden itidal talep ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin