Enner Valencia özlemine yenik düştü, Süper Lig'e yeniden geri döndü. İki yıllık imzayı gözü kapalı attı

Fenerbahçe formasıyla gol krallığı yaşadıktan sonra Brezilya'ya transfer olan Enner Valencia, Antalyaspor formasıyla Süper Lig'e dönmeye hazırlanıyor. Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Alex de Souza, Enner Valencia ile iletişime geçerek golcü ismi Antalyaspor'a gelmeye ikna etti. Brezilya'da mutlu olmayan ve yeniden Süper Lig'de boy göstermeye hazır olan Enner Valencia'nın da Antalyaspor'da forma giymeye sıcak baktığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Enner Valencia özlemine yenik düştü, Süper Lig'e yeniden geri döndü. İki yıllık imzayı gözü kapalı attı
Arşiv

Antalyaspor'a teknik direktör olarak imza atan yeniden Türkiye'ye dönen Alex de Souza, Fenerbahçe formasıyla gol krallığı yaşadıktan sonra Brezilya'ya transfer olan Enner Valencia'nın aklını tam anlamıyla karıştırdı ve golcü ismi Türkiye'ye dönmeye ikna etti.

Sergen Yalçın'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturan ve Antalyaspor'u güçlendirmenin yollarını hemen arayan Alex de Souza, Fenerbahçe ile kariyer sezonunu geçiren Enner Valencia ile iletişime geçti.

Sarı-lacivertli formayla Süper Lig'de 29 gol atarak tarihe geçen Enner Valencia, Brezilya'ya transferinin ardından Internacional'de istediğini bulamadı ve Alex de Souza'nın teklifinin ardından Türkiye'ye iki yıllığına Antalyaspor formasıyla dönmeyi kabul etti.

Internacional ile yakın bağları olan Alex de Souza'nın önümüzdeki günlerde Enner Valencia transferi için bizzat masaya oturacağı ve golcü isme Antalyaspor forması giydireceği iddia edildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin