Dakikalar içinde 1 milyon görüntülenmeye ulaştı. Galatasaray'dan ortalığı sallayan paylaşım. Fenerbahçe'den hemen cevap geldi

Galatasaray Kulübü’nün resmi sosyal medya hesaplarından, Fenerbahçe-Alanyaspor maçı sonrası dikkat çeken bir paylaşım yapıldı. Fenerbahçe'de bu paylaşıma çok geçmeden cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol
Dakikalar içinde 1 milyon görüntülenmeye ulaştı. Galatasaray'dan ortalığı sallayan paylaşım. Fenerbahçe'den hemen cevap geldi

Trendyol Süper Lig’in 25. haftasında Fenerbahçe ile Alanyaspor arasındaki müsabaka 2-2’lik eşitlikle noktalandı. Bu sonucun ardından Galatasaray 66 puanla liderliğe yükselirken, Fenerbahçe 64 puanla ikinciliğe geriledi.

Galatasaray, Fenerbahçe-Alanyaspor maçının ardından hakem kararlarını eleştiren çok sert bir paylaşım yaptı.

Galatasaray paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Kırmızı kartlara kör bir hakem, komik bir penaltı… Skandal hakem kararlarıyla şampiyonluğu emeklilik ikramiyesi olarak verme operasyonunuz gerçekleşmeyecek, baskıya boyun eğenlere rağmen hak eden kazanacak!"

 FENERBAHÇE'DEN HEMEN CEVAP GELDİ

Galatasaray'ın bu ses getiren paylaşımının ardından Fenerbahçe'den cevap çok fazla gecikmedi.

Fenerbahçe sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Kör hakemleri, komik penaltıları, yıllarca konuşulan skandal hakem kararlarını ve tiyatro maçları en iyi bilen; kurgu şampiyonluklarıyla futbol tarihine kazınan, dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan kulübe notumuz; “Kişi kendinden bilir işi…” Bu sezon saha içi saha dışı kurgularınız tutmayacak; algı, manipülasyon ve yalanlar değil hak eden kazanacak, FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLACAK'' ifadelerini kullanıldı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin