Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel tasarladığı yeni formayı tanıttı

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 18. haftasında Hatayspor ile deplasmanda oynayacağı maçta Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak hazırlanan formayla mücadele edecek.

Google Haberlere Abone ol
Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel tasarladığı yeni formayı tanıttı

Beşiktaş, Cumhuriyetin 100. yılına özel tasarlanan yeni formasını tanıttı. Siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada 100. yıl formasının Hatayspor ile deplasmanda oynanacak maçta giyileceği belirtildi.

Beşiktaş'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekilde:

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA ÖZEL FORMAMIZLA SAHADA OLACAĞIZ

Beşiktaşımız, Trendyol Süper Lig'in 18. haftasında 25 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de deplasmanda oynayacağı Atakaş Hatayspor karşılaşmasında, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırlanan yeni formasıyla mücadele edecek.

Kulübümüz tarafından Türkiye Futbol Federasyonu‘na yapılan başvuru sonucunda, milletçe çok büyük gururla kutladığımız 100. Yıl’ın son maçında sahada özel formamızla yer alacağız.

Türk sporunun sarsılmaz temel taşı, milyonların gözbebeği, dorukların şanlı Beşiktaş'ın ay-yıldızlı arması, ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyetimizin 100. Yıl logosunun, kurucularımızın ve onursal başkanlarımızın isimleriyle bezenmiş tasarımıyla siyah formamız ilk kez oyuncularımızın sırtında olacak.

Bu özel çalışma için formamızdaki haklarından bir maçlık feragat eden sponsorlarımızın anlamlı desteğine çok teşekkür ederiz.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin