Ahmet İbanoğlu eski hakemlerin açıklamalarına ateş püskürdü

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu, eski hakemler tarafından dile getirilen ve son dönemde kamuoyunda yer alan iddiaların gerçekle ilgisi olmadığını vurguladı.

Google Haberlere Abone ol
Ahmet İbanoğlu eski hakemlerin açıklamalarına ateş püskürdü
İhlas Haber Ajansı

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu yaptığı açıklamada, son günlerde eski hakemler tarafından dile getirilen ve kamuoyunda yer alan iddiaların gerçekle olmadığını belirterek, "Türk hakemliği üzerinden kurulan ve komplolarla ilerleyen kumpasın farkındayız" dedi.

MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İbanoğlu, bir süredir Türk hakemliği üzerinden kurulan ve komplolarla ilerleyen kumpasın farkında olduklarını belirterek, "Son günlerde eski hakemler tarafından dile getirilen ve kamuoyunda yer alan iddiaların gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Gerçeği yansıtmayan bu açıklamaların bugün yapılıyor olması zamanlama açısından manidardır. Neye ve kime hizmet ettiği belli olmayan, faal olarak görev yapan hakemlerimizi de rahatsız eden bu yalan yanlış ifade ve iddiaların kamuoyu tarafından ciddiye alınmamasını önemle rica ederiz. İddia sahiplerinin ispatla mükellef olduğu kumpas amaçlı bu açıklamalar ile ilgili hukuki süreç de başlatılacaktır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA
Etiketler tff mhk ahmet ibanoğlu
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin