Hürriyet Gazetesi'nde 18 yıl çalışmıştı. Gazeteci Soner Gürel'in yeni adresi Anka Haber Ajansı oldu

Hürriyet gazetesindeki yaklaşık 18 yıllık kariyerini geçtiğimiz yıl sonlandıran Soner Gürel'in yeni adresi belli oldu. Gürel, Anka Haber Ajansı’nda Yayınlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev alacak.

Google Haberlere Abone ol
Hürriyet Gazetesi'nde 18 yıl çalışmıştı. Gazeteci Soner Gürel'in yeni adresi Anka Haber Ajansı oldu

Anka Haber Ajansı’ndan atama haberi geldi. Yaklaşık 18 yıllık Hürriyet gazetesindeki kariyerini geçtiğimiz yıl Ağustos ayında sonlandıran Soner Gürel’in yeni adresi belli oldu.

MedyaRadar’ın özel haberine göre Soner Gürel, Anka Haber Ajansı’nda Yayınlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev alacak.

SONER GÜREL KİMDİR?

1982 yılında Ulusal Basın Ajansı’nda gazetecilik hayatına başlayan Soner Gürel, 1983’te Milliyet’e geçti. 1996 yılında Star TV'ye istihbarat şefi olarak transfer olan Gürel, 2000’de ise BTR televizyonuna geçiş yaparak 2005’e kadar da burada görev yaptı. Bir dönem Vatan gazetesinde de çalıştı.

2005 yılında Hürriyet’in Ankara bürosunda görev yapmaya başlayan deneyimli isim, 2010’da istihbarat şefliği görevine getirilmişti. 2020 yılında ise Ankara Haber Müdürü olarak atanmıştı. 18 yılın ardından geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Hürriyet’e veda eden deneyimli isim kariyerine Anka Haber Ajansı’nda devam edecek.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin