Ekranlarda 'Kızılcık Şerbeti' rüzgarı sürüyor. Dizinin yeni bölümü rakiplerini geride bıraktı. Tüm kategorilerde zirveyi gördü

Geniş bir izleyici kitlesi olan 'Kızılcık Şerbeti' dizisi yeni bölümüyle de büyük bir ilgi gördü. Her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran dizi, rakiplerini tüm kategorilerde geride bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Ekranlarda 'Kızılcık Şerbeti' rüzgarı sürüyor. Dizinin yeni bölümü rakiplerini geride bıraktı. Tüm kategorilerde zirveyi gördü

Kızılcık Şerbeti, önceki akşam ekrana gelen bölümüyle yine tüm kategorilerde zirvedeki yerini aldı. Dizi, ilk 100 program arasında birinci olarak tüm rakiplerini geride bıraktı.

Total’de birinci sırada Show TV’de izleyici ile buluşan 'Kızılcık Şerbeti', ikinci sırada Star TV’de ekranlara gelen 'Yalı Çapkını', üçüncü sırada ise 'Kızılcık Şerbeti'nin özet bölümü yer aldı.

AB’de birinci sırada 'Kızılcık Şerbeti', ikinci sırada 'Kızılcık Şerbeti' özet bölümü, üçüncü sırada ise 'Yalı Çapkını' yer aldı. ABC’de ilk sırada 'Kızılcık Şerbeti' yer aldı. İkinci sırada 'Yalı Çapkını' yer alırken, üçüncü sıraya ise 'Kızılcık Şerbeti' özet bölümü yerleşti. 

Dizinin başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin