Türkan Şoray, sahneye çıkıp şarkı söyledi: İyi ki sinema oyuncusu olmuşum

Türk sinemasının "Sultan"ı Türkan Şoray, Netsanat tarafından düzenlenen "Türkan Şoray'ın Sonsuz Senfonisi" etkinliğinde boy gösterdi. Sanatçı, etkinlikte sahneye çıkıp şarkı söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Türkan Şoray, sahneye çıkıp şarkı söyledi: İyi ki sinema oyuncusu olmuşum

Türk sinemasının "SultanTürkan Şoray, Netsanat tarafından düzenlenen "Türkan Şoray'ın Sonsuz Senfonisi" etkinliğinde boy gösterdi. Sanatçı, etkinlikte sahneye çıkıp şarkı söyledi.

Netsanat Senfoni Orkestrası Şoray'ın başrol oynadığı yapımlardan "Mavi Eşarp", "Selvi Boylum Al Yazmalım", "Dila Hanım", "Bodrum Hakimi", "Artık Sevmeyeceğim", "Yılanı Öldürseler", "Sultan", "Dert Bende" ve "Kara Gözlüm" filmlerinden unutulmaz şarkıları yorumladı.

İYİ Kİ SİNEMA OYUNCUSU OLMUŞUM"

Melis Kızılaslan, Zeynep Burcu Altınel ve Hande Everes'in solistliğinde gerçekleşen konserde, sahneye çıkan Şoray, etkinliğe emeği geçenlere ve izlemeye gelenlere teşekkür ederek, "Hoş geldiniz. Tüm sevdiklerimi görüyorum. Ne güzel, ne mutlu. Bugün burada sizlerle bir araya gelmek, şarkılarımı dinlemek, birlikte izleyecek olmak, beni son derece mutlu etti. Bu gece benim için çok özel bir gece." dedi.

Türkan Şoray, sahneye çıkıp şarkı söyledi: İyi ki sinema oyuncusu olmuşum

Müziğin kendi yaşamındaki önemini anlatan ve bir dönem İlham Gencer'in işlettiği kulüpte müzik dersleri aldığını dile getiren sanatçı, şunları söyledi:

"Biliyorsunuz müzik ruhun gıdası. Müziksiz bir dünya düşünemeyiz. Benim çevirdiğim filmlerde hep çok güzel müzikler oldu. Bugün bu muhteşem senfoni orkestrasıyla bu müzikleri beraber dinleyeceğiz. Heyecandan ne söyleyeceğimi unuttum. Bütün bunları, bu gecenin güzelliğini sinemaya borçluyum. Yaşasın sinema diyorum. İyi ki sinema oyuncusu olmuşum."

Yaklaşık iki saat süren etkinliğin sonunda sanatçı "Sevemedim Kara Gözlüm" ve "Azize" adlı şarkıları seslendirdi.

Türkan Şoray, sahneye çıkıp şarkı söyledi: İyi ki sinema oyuncusu olmuşum - Resim : 2

Kaynak: A.A
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin