Erkan Özerman'ın cenazesi İzmit'e gönderildi: Aile mezarlığına defnedilecek

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Best Model Of Turkey Kurucu Başkanı Erkan Özerman için, Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Erkan Özerman'ın cenazesi alınan helalliğin ardından İzmit'e götürüldü. 86 yaşında hayatını kaybeden Özerman'ın cenazesi İzmit'te kılınacak cenaze namazından sonra Aile Mezarlığı'nda defnedilecek.

Google Haberlere Abone ol
Erkan Özerman'ın cenazesi İzmit'e gönderildi: Aile mezarlığına defnedilecek

Kanser tedavisi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden Best Model Of Turkey Kurucu Başkanı Erkan Özerman için, Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Erkan Özerman'ın cenazesi alınan helalliğin ardından İzmit'e götürüldü. Özerman'ın cenazesi İzmit'te kılınacak cenaze namazından sonra Aile Mezarlığı'nda defnedilecek.

Bir süredir kanserle mücadele eden prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman 86 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Özerman için Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Törene Erkan Özerman’ın kardeşleri Mehmet Volkan Özerman ile Nurkan Tekelioğlu, eski manken Engin Koç, eski manken Yusuf Azuz, manken Ece Gürsel, 1988 güzeli Sibel Tan Arıkan, şarkıcı Ege, yapımcı İzzet Öz ve sevenleri katıldı.

Helallik alınmasının ardından Erkan Özerman’ın tabutu omuzlara alınarak toprağa verilmek üzere İzmit’e götürüldü. Erkan Özerman'ın cenazesi, İzmit'teki Aile Mezarlığında defnedilecek.

"EŞİ BULUNMAZ BİR İNSANDI"

Cenaze törenine katılan Eski manken Engin Koç, " Best Modelde çalıştık. Kendisi kurucu başkandı. Eşi bulunmaz bir insandı. Türkiye’ye çok şeyler kazandırdı.

Erkan Özerman'ın cenazesi İzmit'e gönderildi: Aile mezarlığına defnedilecek

Moda sektöründe sanat camiasında gerek yurtdışına gerekse burada. Çok kalender bir insandı, iyiliksever, işini çok iyi yapan yeniliğe açık bir insandı. Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun" dedi.

"ERKAN ABİ HER ZAMAN KALBİMİZDE"

Erkan Özerman’ın 1988 yılında düzenlediği ilk Best Model of Turkey yarışmanda kraliçe Sibel Tan Arıkan ise, " Erkan abinin ilk yarışmasının kraliçesiyim. Best Model of Turkey. Onun bana verdiği tacı o seneden sonra devamlı bir gururla taşıdım. Her yerde bunun faydasını gördüm. Erkan abi anlatılamayacak kadar dolu dolu bir insandı. Mankenlik yarışmasında jüride bulundum ve gurur duydum. Bu tacı en güzel şekilde gençlerimize aktarmayı taşımayı hedefliyoruz. Erkan abi her zaman kalbimizde tacı da baş tacımız olarak kalacaktır. Huzur içinde uyusun. Büyük bir devir kapandı" diye konuştu.

Erkan Özerman'ın cenazesi İzmit'e gönderildi: Aile mezarlığına defnedilecek - Resim : 2

 

 

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin