Ziraat Bankası emekli promosyonunda şova kalktı: Aralık ayında emeklinin yüzünü güldürdü. İşte aralık ayı emekli promosyon ödenekleri

Ziraat Bankası aralık ayı emekli promosyon ödemelerinde resmen devleşti. İşte aralık ayı güncel emekli promosyon ödenekleri...

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası emekli promosyonunda şova kalktı: Aralık ayında emeklinin yüzünü güldürdü. İşte aralık ayı emekli promosyon ödenekleri

Yıl içerisinde en çok araştırılan ve pek çok emeklinin yakından takip ettiği konuların başında şüphesiz emekli promosyon ödenekleri geliyordu. Emekli vatandaşlar en çok emekli promosyonunu veren bankayı tercih etmeye çalışırken, bankalar tarafında da durum oldukça karışıktı.

Bankalar yıl içerisinde adeta birbirleriyle yarış içerisine girmeye başlamışlardı. En yüksek emekli aylığını vermeye çalışırken, en çok müşteriyi kendilerine çekme çabası içerisindeydiler. Bu durum yıl içerisinde büyük ses getirirken emekli promosyon ödemelerinde de iyiden iyiye düşüşler meydana geldi.

Banklar emekli promosyon ödemelerinde büyük bir yarışa girmelerinin ardından bankalar tarafından da sular duruldu ve promosyon ödeneklerinde iyileştirmeler yapılmaya başlandı. Bu durum emekli vatandaşı çok da memnun etmese de promosyon ödeneklerindeki oranlar düşmeye başlamıştı.

Emekli promosyonlarında yaşanan bu kriz sürecinden sonra Ziraat Bankası harekete geçti ve aralık ayı emekli promosyon ücretlerinde hatrı sayılır artışlar uyguladığını dile getirdi. İşte yapılan güncelleme sonucunda Ziraat Bankası aralık ayı ödemeleri şu şekilde oldu.

Ziraat Bankası aralık ayı ödemeleri;

3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL

3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL

7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL

10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL

"3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir."

Ziraat Bankası emekli promosyon ödeneklerine başvuru gerçekleşetirebilmek için şu adımları izlemeniz gerekmektedir.

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil (Uygulamanın güncellenmesi gerekmektedir.)
  • ATM'lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz (0850 220 00 00) aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Ziraat Bankası'nın emekli promosyon kampanyasından yararlanabilmek için yukarıda yer alan adımları birer birer uygulamanız gerekmektedir. Yukarıda yer alan koşullara uymanız durumunda Ziraat Bankası emekli promosyonunu almaya hak kazanabilirsiniz.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin