Zihinsel engelli kadına korkunç tecavüzler. Müge Anlı'nın canlı yayınında kan donduran sözler. Zihinsel engelli Melike 4 aydır kayıp. Evden her kaçtığında hamile dönüyor, 4 çocuğu var

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran sözler... 25 yaşındaki zihinsel engelli Melike'nin bulunması için anne Hamide Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Annenin anlattıkları kan dondurdu. Anne kayıp kızı Melike'nin her evden kaçtığında hamile olarak geri döndüğünü söyledi. Annenin sözleri stüdyodakilerin ve ekranları başında izleyenlerin ağızlarını açık bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Zihinsel engelli kadına korkunç tecavüzler. Müge Anlı'nın canlı yayınında kan donduran sözler. Zihinsel engelli Melike 4 aydır kayıp. Evden her kaçtığında hamile dönüyor, 4 çocuğu var

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Melike'nin yaşadıkları kan dondurdu. Melike'nin annesi Hamide, kızının 10 Temmuz'da Aydın'da kaybolduğunu söyledi. Yüzde 50 engelli raporu olan ve zihinsel sorunları olan Melike'den 137 gündür haber alınamazken anne Hamide, Melike'yle ilgili büyük şaşkınlık yaratan en önemli ayrıntıyı da açıkladı.

HER EVDEN KAÇIŞINDA HAMİLE KALIYOR

Evden kaçan kızı için endişe ettiğini belirten Hamide, kızının her evden kaçtığında hamile kaldığını aktardı. Stüdyodaki herkesi şaşkınlığa boğan açıklama sonrası Hamide, Melike'nin şu anda 3 farklı kişiden 4 çocuğu olduğunu belirtti.

"YILDA 7 KEZ EVDEN KAÇTIĞINI BİLİYORUM"

Anne Hamide, Melike'nin hiç hastaneye yatmadığını, ilaç tedavisi aldığını ancak, ilaçlarını yutmadığını ve sonrasında sağlık durumunun kötüye gittiğini belirtti. "Yılda 7 kere kaçtığını biliyorum" diyen Hamide açıklamalarının devamında "2 kere İstanbul'a geldim, İstanbul'dan teslim aldım" şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYADAKİ VİDEOLARINI GÖRÜNCE MÜGE ANLI'YA BAŞVURDU

Anne Hamide, Melike'nin TikTok'ta üzerinde darp izlerinin olduğu videolar paylaştığını aktardı. Bu videoları gördükten sonra Müge Anlı'nın programına başvurduğunu belirten Hamide, "Geri dön" diyerek Melike'ye mesaj attığını söyledi.

"BURNU KIRILMIŞ HALDEYDİ"

Anne Hamide, 137 gündür haber alamadığı kızı Melike'nin TikTok'ta gördüğü son fotoğrafında burnunun kırılmış ve yamuk halde olduğunu belirtti. Müge Anlı ise Melike'nin yaşadıklarına çok üzüldüğünü ve bulunması için çalışacaklarını bildirdi.

İşte annenin o sözleri:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin