Zehra Güneş: Erkek arkadaş kullanmıyorum

Milli voleybolcu Zehra Güneş, Filenin Sultanları'nın son dönemdeki başarıları ve özel hayatıyla ilgili konuştu. Zehra Güneş 'Erkek arkadaş kullanmıyorum' sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Zehra Güneş: Erkek arkadaş kullanmıyorum

Zehra Güneş ekşi sözlük'ün sorularını yanıtlarken kendisine yöneltilen soruya, "Kullanmıyorum erkek arkadaş. Kariyer odaklıyım daha çok. 1,97 boyum ve ilişkide boy önemlidir. Kevin Durant, benim için basketbol tarihinde efsane isimlerden biri. Aramızda hiçbir şey olmadı." dedi.

Milli Takım'daki performansını değerlendiren Zehra Güneş, "2003'teki jenerasyon Türkiye'deki, Filenin Sultanları ateşini yakan takımdı. Bizler de voleybol seviyesini daha yukarıya çekmeye çalışıyoruz. Bu takımda olduğumda için gururluyum. Kendi adıma örnek bir sporcu olmaya çalıştım. Sorumluluk sahibi ve hedeflerimin bilinciyle ilerliyorum." ifadelerini kullandı.

Ekşi Sözlük'te maçlardan önceki totemiyle ilgili konuşan genç voleybolcu, "Makyajımı belli bir sıraya göre yaparım. Eğer sırayı karıştırırsam, silip yeniden yaparım. Mesela önce saçımı toplayıp formamı giymiş olmam gerekiyor. Takılmayın bunlara çok fazla şey var. Ben maça hazırlanırken yaptığım makyajla konsantre oluyorum." dedi.

"Espriydi, güldük geçtik"

Zehra Güneş 'Erkek arkadaş kullanmıyorum' sözleriyle ilgili Twitter hesabından, "Birkaç hafta önce Ekşi Sözlük’teki soru-cevap sırasında espri olarak söylediğim bir cümlenin bugün bu noktaya gelmiş olması beni biraz şaşırttı ve de üzdü. Espriydi arkadaşlar, güldük geçtik." açıklamasını yaptı.

MedyaTava

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin