Yılın en iyileri belli oldu! Star'a ödül yağmuru

Star, 44. Pantene Altın Kelebek Ödül törenine damgasını vurdu.

Google Haberlere Abone ol
Yılın en iyileri belli oldu! Star'a ödül yağmuru

Dün gece görkemli bir tören ile Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde, Star halk oyları ile 5 dalda ödüle layık görüldü.

Söz Dizisi’ne 2 ödül birdenYüksek reyting oranları ile zirvedeki yerini koruyan, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi Söz’ün başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Tolga Sarıtaş, ödülü dizide birlikte yer aldığı tüm oyuncu arkadaşları adına aldı.Dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın da En İyi Yönetmen ödülünü aldı.

İstanbullu Gelin’e ödülCuma akşamlarının en çok izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in başrol oyuncusu Aslı Enver En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi oldu. Gecede şıklığı ile de çok konuşulan Enver, ödülünü Hale Soygazi’nin elinden aldı.

Nazlı Çelik, ödülünü şehitler adına aldıStar Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik, En İyi Kadın Haber Sunucusu ödülüne layık görüldü. Gecedeki konuşmasıyla takdir toplayan Nazlı Çelik ödülünü Mehmet Aslantuğ’un elinden aldı.

En İyi Çocuk Oyuncu Beren!Geçen sezonun reyting rekortmeni Anne dizisindeki başarılı performansı ile adından sıklıkla söz ettiren Beren Gökyıldız ise gecenin En İyi Çocuk Ödülünü alan oyuncu oldu.Gökyıldız’a ödülünü Cansu Dere takdim ederken, ikili arasında duygusal anlar yaşandı.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin