Yeşim Salkım: 25 yıllık arkadaşımla seviştim!

Başrolünde yer aldığı filmin galasında yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

Yeşim Salkım: 25 yıllık arkadaşımla seviştim!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, başrolünde yer aldığı filmin galasında yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

Yazar Şükran Kozalı'nın 'Eğreti Gelinler' romanından sinemaya uyarlanan, Yeşim Salkım'ın cesur sahnelerinin fragmana damgasını vurduğu 'Eğreti Gelin Ladik' filminin galası Beyoğlu Grand Pera Emek Sineması’nda yapıldı.

Basınla bir araya gelen 'Eğreti Gelin Ladik' ekibi oldukça heyecanlıydı. Filmle ilgili açıklama yapan Yeşim Salkım, "Ekibe bir vefa borcum var, çok uğraştılar. En heyecanlandığım filmlerim arasında yer alıyor. Buradakilerin hepsi bağımsız sinemaya gönül vermiş insanlar. Parasız yapılmış bir iş, ama gönülle yapılmış bir film" dedi.

49 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, filmde birlikte rol aldığı Hakan Eren hakkında, "Hakan Eren'in performansı da şahane... 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim" şeklinde espri yaptı.

Yazar Şükran Kozalı'nın 'Eğreti Gelinler romanından sinemaya uyarlanan 'Eğreti Gelin Ladik'in başrollerinde; Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı yer alıyor.

Zaim Güvenç ile Deniz Güvenç'in yönettiği film, 2015'te çekilirken, üç yıllık rötarın ardından 13 Nisan'da vizyona girecek.

Atıf Yılmaz imzalı 2004 yapımı Eğreti Gelin filminde ise Nurgül Yeşilçay, Onur Ünsal, Müjde Ar, Fikret Hakan ve Füsun Demirel oynamıştı.

Sayfa Derleme Süresi: 8.9787 saniye