Yeşilçam oyuncusu Mustafa Dik'in 24 gün önce yaşamını yitirdiği öğrenildi

Mekansız Kurtlar, Yılmayan Şeytan, Sakar Şakir, Atla Gel Şaban, Sahte Kabadayı, Umudumuz Şaban, Gerzek Şaban, Uç Güzel Güvercinim, Babanın Evlatları, Buyrun Cümbüşe gibi filmler de rol alan Mustafa Dik'in 24 gün önce yaşamını yitirdiği öğrenildi. Kızlarının, ‘uygun değiliz’ deyip gelmedikleri ve ünlü oyuncunun sesiz sedasız defnedildiği belirtildi. 78 yaşındaki oyuncu, uzun zamandır Tarsus’da bir huzurevinde kalıyordu.

Google Haberlere Abone ol
Yeşilçam oyuncusu Mustafa Dik'in 24 gün önce yaşamını yitirdiği öğrenildi

Bize Türk Derler, Ringo Gestapo’ya Karşı, İntikam Fırtınası, Mekansız Kurtlar, Yılmayan Şeytan, Sakar Şakir, Atla Gel Şaban, Sahte Kabadayı, Umudumuz Şaban, Gerzek Şaban, Uç Güzel Güvercinim, Babanın Evlatları, Buyrun Cümbüşe gibi filmler de rol alan Yeşilçam oyuncusu Mustafa Dik, 24 gün önce yaşamını yitirdi.

Kızlarının, ‘uygun değiliz’ deyip gelmedikleri ve ünlü oyuncunun sesiz sedasız defnedildiği öğrenildi.

Uzun zamandır Tarsus'ta bir huzurevinde kalan 78 yaşındaki oyuncunun, 18 Mart’ta birdenbire solunumunun kesildiği ve solunum artresi nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.

Mustafa Dik’in kızlarına ulaşan huzurevi yetkilileri 'Gelecek durumda değiliz' cevabını alınca, huzurevi personelleri usta oyuncuyu sessiz, sedasız ve kimsesiz bir şekilde son yolculuğuna uğurladı. Yeşilçam oyuncusu, Tarsus Yeni Mezarlık’a defnedildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin