Yeni dizi 'Aşk Falan Filan' YouTube'da yayınlanmaya başladı! Kadroda hangi ünlü oyuncular var?

İlk bölümü 12 Mart Perşembe günü YouTube’da yayınlanmaya başlayan dizide, altı yakın arkadaşın 'aşk falan filan'ın peşinde yaşadıkları ilginç olaylar keyifli bir dünya sunuyor.

Google Haberlere Abone ol
Yeni dizi 'Aşk Falan Filan' YouTube'da yayınlanmaya başladı! Kadroda hangi ünlü oyuncular var?

Projesini Mehmet Altıoklar ve Itır Arda’nın geliştirdiği, Caner Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği 'Aşk Falan Filan' isimli yeni dijital dizinin kadrosunda Melis İşiten, Sergen Deveci, Melis Alaei, Sinan Helvacı, Öykü Naz Altay ve Reyhan Özdilek gibi hem televizyondan, hem tiyatro sahnelerinden hem de sosyal medyadan tanıdığımız ünlü isimler yer alıyor. MAY Prodüksiyon ve Netd işbirliği ile hayata geçirilen dizinin senaryolarını Itır Arda ve Elif Benan Tüfekçi kaleme alıyor.

İlk bölümü 12 Mart Perşembe günü YouTube’da yayınlanmaya başlayan dizide, altı yakın arkadaşın 'aşk falan filan'ın peşinde yaşadıkları ilginç olaylar ile kendi aralarındaki diyaloglar izleyenlere komik, eğlenceli, keyifli bir dünya sunuyor. Konuk oyuncu olarak Sina Özer’i izlediğimiz ilk bölümü yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada ses getirdi.

Yeni dönem internet dizileri arasında yer alan Aşk Falan Filan her Perşembe günü saat 17.00’da YouTube kanalı üzerinden yayınlanmaya devam edecek.

İlk bölümü izlemek için TIKLAYIN

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin