Yeliz Yeşilmen'in neden ağladığı belli oldu

Sosyal medya hesabından ağlayarak içini döken sunucu Yeliz Yeşilmen'in neden ağladığı belli oldu... Yeliz Yeşilmen, ağlama sebebiyle ilgili bir açıklama yaptı...

Google Haberlere Abone ol
Yeliz Yeşilmen'in neden ağladığı belli oldu

Geçtiğimiz gün kamera karşısına geçerek hıçkıra hıçkıra ağlayan Yeliz Yeşilmen'in gözyaşlarının sebebi belli oldu.

Ali Uğur Akbaş'la evli olan sunucu Yeliz Yeşilmen, eşiyle kamera karşısına geçti ve eşiyle sorunları olduğunu ""Biraz tatsız olaylar yaşandı. Kendi aramızda çözmeye çalıştığımız sorunlarımız var. Zamana bırakıyoruz. Çözdüğümüzde açıklama yapacağız. Şu anda aynı evde kalıyoruz. Bizim iki çocuğumuz var. Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor. Bunun üçüncü şahıslarla alakası yok" ifadeleriyle duyurdu.

NE DEMİŞTİ?

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz gün kamera karşısına geçerek şunları söylemişti:

"Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.

Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin