Yasemin Özilhan marka yüzü oldu

Dizi oyunculuğunu bırakan Yasemin Özilhan, teknoloji devinin marka yüzü oldu. Marka ile iş birliğine giden Yasemin Özilhan teknolojik özellikleriyle dikkat çeken katlanır telefonu tanıtacak.

Google Haberlere Abone ol
Yasemin Özilhan marka yüzü oldu

Samsung Electronics Türkiye, yeni çıkardığı katlanabilen akıllı telefon Galaxy Z Flip’in tanıtımı için Yasemin Özilhan’la iş birliği yaptı. Oyuncu Yasemin Özilhan, Galaxy Z Flip’in marka yüzü oldu.

Teknoloji ve inovasyonu buluşturan Galaxy Z Flip, şık tasarımı ve teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Katlanabilme özelliği sayesinde en küçük çantaya veya cebe kolayca girebilen Galaxy Z Flip, kullanıcılara hem işlevsel hem de şık bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Projeyi ilk duyduğunda çok etkilendiğini söyleyen Yasemin Özilhan, “Teknolojik ürünler, hepimizin stilinde gittikçe daha çok yer tutan aksesuarlara dönüşüyor. Tıpkı Galaxy Z Flip gibi” diyor.

Kapandığında avuç içine sığacak boyutta şık ve kompakt bir cihaza dönüşen Galaxy Z Flip, açıldığında ise neredeyse iki katına çıkan 6,7 inçlik bir ekrana dönüşüyor. Galaxy Z Flip’in katlanabilme özelliği, projenin yüzü olan Yasemin Özilhan’ı da en çok etkileyen özelliklerinden biri. Özilhan bu durumu, “Galaxy Z Flip, hem hayatımızın kalabalığı içinde katlanarak yer bulabilen bir tasarıma hem de hiçbir rakibinde bulunmayan, dev bir ekrana dönüşebilme özelliğine sahip” diye açıklıyor.

Tasarımlarıyla dünyada adından söz ettiren, Kısmet by Milka markasının kurucusu olan Milka Karaağaçlı da Galaxy Z Flip’e özel kılıf ve ona bağlanan kişiselleştirilmiş bir kolye tasarladı. Kendi tasarım anlayışıyla Galaxy Z Flip’in çok örtüştüğünü söyleyen Milka Karaağaçlı “Galaxy Z Flip bir telefondan çok daha fazlası, telefonla ilgili aklımızdaki ezberleri bozan bir ürün. Benim tasarım anlayışım da ezberleri bozmak, yeniyi denemek üzerine kurulu” diyor.
Kısmet by Milka tarafından Galaxy Z Flip’e özel tasarlanan zincirlere isim yazdırılarak, kullanıcılara kişiselleştirme imkanı tanınıyor. Tamamen el yapımı olan zincirler, telefonunu boynuna asmak isteyenlere, hem şık hem işlevsel bir çözüm sunuyor.

Galaxy Z Flip kendi ayakları üstünde durabilen bir telefon. Katlanma özelliği sayesinde rahatlıkla sabitlenebilen Galaxy Z Flip sayesinde zaman ayarlı fotoğrafları, gece çekimleri gibi içerikleri yakalamak çok daha kolay. Tripod kullanmadan, sosyal medya platformları için en uygun 16:9 oranıyla kusursuz videolar çekmek de mümkün. Katlı durumdayken, cihazı açmadan arka kamerayı kullanarak tek elle hızlı bir şekilde kaliteli selfie'ler çekme imkanı sunuyor. Telefonun Çoklu Kullanım Penceresi sayesinde ise aynı anda birden fazla işlem yapılabiliyor. Tam da aynı anda birden fazla şeyle meşgul olan, multi-tasking insanlarının aradığı özellik.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin