Yaşar, JoJo'daki online konseriyle binlerce kişiye ulaştı

Yaşar unutulmaz şarkılarıyla, sunduğu teknoloji ve özelliklerle konser deneyimine farklı bir boyut kazandıran yeni nesil etkinlik platformu JoJo’da , Jolly Joker Vadistanbul’dan yüksek kalite ses ve görüntü ile hayranlarının evlerine konuk oldu.

Google Haberlere Abone ol
Yaşar, JoJo'daki online konseriyle binlerce kişiye ulaştı

Online ortamlara taşınan müzik ve eğlence hayatının farklılaşan ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek geliştirilen, ses ve görüntü kalitesi ile fark yaratan JoJo ile Yaşar konseri Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve yurt dışından 4.000’in üzerinde erişime ulaştı.

Farklı türlerden konser ve etkinlikleri gerçek sahne performansı atmosferinde  yaşatmayı hedefleyen  JoJo 25 Aralık’ta Ziynet Sali, 26 Aralık’ta Buray, 31 Aralık yılbaşı gecesi  Berkay ve Elektro Hafız, 1 Ocak’ta, Ceylan Ertem, 2 Ocak’ta Fatih Ürek’i ağırlayarak konserlere hız kesmeden devam edecek. Jolly Joker Vadistanbul’da gerçekleşecek ve JoJo’nun ‘yenilikçi dijital deneyimi’ ile yaşanacak konserlerin biletleri Biletix’ten satışta.

26 Aralık Cumartesi 20:00 - Buray

31 Aralık Perşembe 22:00 - Berkay , After Party: Elektro Hafız

1 Ocak Cuma 20:00 - Ceylan Ertem

2 Ocak Cumartesi 20:00 - Fatih Ürek

3 Ocak Pazar 20:00 - Bilal Sonses

9 Ocak Cumartesi 20:00 - Emir Can İğrek

30 Ocak Cumartesi 20:00 - Halil Sezai & TAD jazzband

JoJo hakkında

JoJo; katılımcıların dostları, aileleri, eşleri ile  online ortamda görüntülü ve yazılı sohbet ettiği, etkinlik mekanına canlı olarak bulunduğu yerden bağlanabildiği, yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses kalitesinde etkinlik yayınını izleme olanağı bulabildiği yepyeni bir platform.

Kullanıcılar online odaya  5 kişiye kadar arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek ya da tek başına katılım sağlayabiliyor!

JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yüz yüze birbirlerine bağlanarak ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabiliyor.

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

"Tutkunu olduğum sanatçıyı rahat koltuğumda, elimde en sevdiğim içeceğimle tek başına izlemek istiyorum." diyenler için ise Jojo tekil bilet kategorisini sunuyor. Böylece eğlence ve müziğin tadını tek başına çıkarmak isteyenlere evlerini veya bulundukları herhangi bir ortamı gerçek bir konser alanına dönüştürme imkânını tanıyor.

JoJo’nun, sektör için yepyeni bir soluk olacağına inandıklarını belirten Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu “Yıllardır takipçilerimize konser mekanlarımızda en iyi deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Jolly Joker’in bulunduğu şehirler dışında konserlerimizle ilgili çok fazla talep geliyor. Müziğin herkese ulaşmasını hedefleyen bir marka olarak ‘JoJo’ gibi bir platforma ihtiyacımız vardı. Pandemi döneminin bize tekrar hatırlattığı gibi, müzik, hem fiziksel hem dijital dünyada hibrid olarak var olmaya her zaman devam edecek. JoJo dijital dünya tarafında oldukça yenilikçi bir bakış açısı sundu ve biz de Jolly Joker olarak sanatçılarımızı sevenleriyle, bulundukları yerin önemi olmadan buluşturmak için JoJo’dayız.”dedi.

JoJo’nun yeni fonksiyonları çok yakında!

Önümüzdeki günlerde JoJo kullanıcılarını bekleyen birkaç eğlenceli fonksiyon ise;

Konserlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ‘peçeteye şarkı yazarak istekte bulunma!’

Katılımcıların birbirlerinin yazdıklarını gördüğü ‘Chat Havuzu’!

Odalı ve tekil biletin yanı sıra ayrı bir kategori olarak kullanıcılarla buluşacak ‘Kutlama Paketi’ ile ise isteyen katılımcılar sevdiklerinin özel günlerini JoJo’nun sunduğu özelliklerle kutlayabilecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin