Yasak Elma 79. bölüm tek parça izle

Yasak Elma dizisinin son bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlandı. 5 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete da yayına verildi. Son bölüm izleme linki haberin içinde.

Google Haberlere Abone ol
Yasak Elma 79. bölüm tek parça izle

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri Yasak Elma, 5 Ekim akşamı 79. bölüm ile  Fox  TV ekranlara geldi.

79. bölümde (son bölüm) neler oldu?

Yıldız, Kaya ve Ender’i barıştırmak için kolları sıvarken, diğer taraftan da Kerim’den uzak durmaya çalıştı. Şahika, Kaya ve Ender’in dargınlığından faydalanarak onları kesin bir şekilde ayırmak için kusursuz bir plan yaptılar.

Yasak Elma bir önceki bölümde ne olmuştu?

Ender’in Kaya’ya söylediği yalanın ortaya çıkması, Şahika’nın ekmeğine yağ sürer. Kaya ve Ender’i ayırmak için planına Yiğit’i de alet eder. Yıldız’ın yalıya taşındığı gece Halit’in Kerim’i çağırması, Halit ve Yıldız’ın arasında gerginliğe sebep olur.

YASAK ELMA 79. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Yasak Elma dizisinin 79. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link

Yasak Elma'nın konusu

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin