Yapım şirketinden flaş açıklama! Müge Anlı ne zaman ekranlara dönecek?

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümlerinin ekrana gelmemesi üzerine Müge Anlı’nın hayranları Müge Anlı ne zaman ekrana dönecek? Müge Anlı’nın yeni bölümü ne zaman? Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman yayınlanacak sorularının cevaplarını ararken Müge Anlı’nın ne zaman ekranlara döneceği belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Yapım şirketinden flaş açıklama! Müge Anlı ne zaman ekranlara dönecek?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, edinilen bilgilere göre Müge Anlı’nın Koronavirüs salgını nedeniyle program yapmayı istememesi üzerine ara verilmişti. Daha sonraki süreçte ise, Yeniçağ gazetesinde yer alan Tolga Şahin imzalı haberde; sözleşmelerinin bitimine 3 ay kalan işçilerin işten çıkarıldığı duyurulmuştu.

10 NİSAN İTİBARİYLE İŞTEN ÇIKARILDILAR

Yapım şirketi ise daha önce çalışanların çıkarıldığına ilişkin iddiaları reddetmişti. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hazırlanan yeni torba yasa ile işten çıkartmalar 3 ay boyunca yasaklanmasına rağmen şirketin, sözleşmelerinin bitimine 3 ay kalan çalışanların dün (10 Nisan 2020) itibariyle işten çıkarıldıklarını çalışanlarına bildirdiği iddia edildi.

'MÜGE ANLI EKİBİNİN ARKASINDA DURMADI' İDDİASI

Şirketin ani bir kararıyla işten çıkartılan çalışanların şu an hiçbir sosyal hakkı bulunmuyor. Sigortaları kesilen, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarına yönelik sözleşmeleri feshedilen çalışanlar ise Müge Anlı’nın arkalarında durmamasından şikayetçi. Mağduriyetlerini dile getiren çalışanlara işsizlik maaşına başvurun denilirken şirket bu çalışanlar tarafından çekilen bant yayınlardan da gelir elde etmeye devam edecek

MÜGE ANLI NE ZAMAN EKRANA DÖNECEK?

Koronavirüs salgını nedeniyle canlı yayınlarına ara veren Müge Anlı'nın pazartesi günü yeniden canlı yayınlara başlayabileceği belirtildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin