Yapı Kredi Bankası müşterilerine Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro verme kararı aldı. Yapı Kredi Bankası inanılmaz kampanyasını duyurdu, çekilişle Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro verecek

Bankaların yıl sonuna doğru kampanyaları hız kazandı. Kimi faizi düşük kredi verirken, kimi de emeklilerle ilgili bir çalışma yapıyor. Yapı Kredi Bankası ise World'ün 30. yılına özel inanılmaz bir kampanya başlattı. Bu kampanya sadece 22 Ekim ile 30 Kasım 2021 arasında geçerli olacak ve bu kampanya ile banka müşterilerine çekilişle Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro verecek. Kampanya ile ilgili duyuruyu web sitesinden yapan Yapı Kredi, Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro için şu duyuruyu yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Yapı Kredi Bankası müşterilerine Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro verme kararı aldı. Yapı Kredi Bankası inanılmaz kampanyasını duyurdu, çekilişle Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro verecek

Yapı Kredi Bankası'nın web sitesinde kampanya ilgili duyurusu şöyle:

World'ün 30. yılına özel, Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro kazanma şansı yakalayın!
Yapı Kredi Kampanyalar World'ün 30. yılına özel, Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro kazanma şansı yakalayın!

World'ün 30. yaşına özel tek seferde yapacağınız harcamalarda her 30 TL için 1 çekiliş hakkı kazanın; 3 Jeep Renegade ve 30 iPhone 12 Pro hediyelerinden birini kazanma şansı yakalayın!

World 30.yıl kampanyasına katılmak için World Mobil'i telefonunuza anında indirebilirsiniz. Üstelik World Mobil'den katılabileceğiniz farklı kampanyalar ile yüzlerce Worldpuan kazanabilirsiniz.

World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Kampanya şartları

Kampanya 22 Ekim – 30 Kasım 2021 arasında geçerlidir.

Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar katılabilir.

Nakit çekim, mail order işlemleri, fon alımı, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitli yapılabilen tüm harcamalar dahildir.

Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla kampanyaya dahil Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler dahildir.

Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için World Mobil’den katılımda bulunulması ve tek seferde 30 TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir.

TLcard ve/veya kredi kartı ile tek seferde yapılacak harcamalarda her 30 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden ve SMS ile katılım yapılabilecektir.

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ları olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin