Yabancı dizisinde kriz! İlker Kaleli projeden ayrıldı

İlker Kaleli, Yabancı dizisinden apar topar ayrılma kararı aldı.

Google Haberlere Abone ol
Yabancı dizisinde kriz! İlker Kaleli projeden ayrıldı

Yayınlandığı döneme damga vuran Poyraz Karayel'deki performansı ile hala akıllarda olan ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin yeni sezonda Yabancı isimli dizide Pınar Deniz ile birlikte başrol oynayacağı konuşuluyordu.Yabancı ile anlaşan İlker Kaleli, son anda diziden ayrılma kararı aldı. Kaleli'nin neden bu kararı aldığı, hayranları arasında merak uyandırdı.Gazeteci Birsen Altuntaş, bu noktada bir iddiayı gündeme getirdi.Bilindiği üzere Kaleli, hippi rolüyle BBC dizisi The Serpent’ta oynamak için teklif almış ve kabul etmişti.İddiaya göre İlker Kaleli, bu dizinin Tayland çekimleri nedeniyle Yabancı dizisinden ayrıldı.
#İlkerKaleli başrolünü #PınarDeniz'le paylaşacağı #Yabancı dizisinden son anda ayrıldı. Hiç şaşırtıcı değil bu durum... #BerenSaat'le oynayacağı #Tren filmi dahil birçok projede de son dakika gollerini duymuştuk zaten.


— birsenaltuntas (@birsenaltuntas1) August 28, 2019#Yabancı dizisinden ayrılan #İlkerKaleli'nin BBC'de yayınlanacak projesinin Tayland'daki çekimleri nedeniyle bu kararı aldığı söyleniyor.


— birsenaltuntas (@birsenaltuntas1) August 29, 2019
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin