Wilma Elles’ten kötü haber!

Ünlü oyuncu Wilma Elles’ten kötü haber geldi... 34 yaşındaki başarılı oyuncunun, Coronavirus nedeniyle eski hastalığı nüksetti. Elles, basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Wilma Elles’ten kötü haber!

Oyuncu Wilma Elles, Coronavirus salgını nedeniyle stres ve gerginlik yaşadığını ve eski hastalığı uyurgezerliğin nüksettiğini söyledi.

Geçtiğimiz gün Bahçeşehir’de bir güzellik merkezin açılışına katılan Wilma Elles, açılış sonrası basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milliyet'in haberine göre; 34 yaşındaki oyuncu, Coronavirus yüzünden eski hastalığının nüksettiğini açıkladı.

"Bu hastalık nasıl başladı?" sorusuna Elles, "Çalışmadığım zaman evde strese giriyorum. Evi görmeniz lazım; balkonun kapısını yastıklarla kapatıyorum. Çocuklarla aynı odada yatıyorum, onlar tutuyor beni" yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, "Bazen evdeki kameradan kendimi izliyorum. Başıma bir şey gelmesinden de korkuyorum. Özellikle korona artınca daha çok korkuyorum" ifadelerini kullandı.

Sık sık memleketi Almanya'ya gidip gelen Wilma Elles, "Almanya şu anda çok tedbirli, orada her yer kapalı. Gitmek için bir sürü test istiyorlar. Oraya giderken bile sorun yaşıyorum. Bu durum beni daha çok korkutuyor. Bakalık şimdi uçağım var. İnşallah orada başıma bir şey gelmez" şeklinde konuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin