Whatsapp'ta neler oluyor? WhatsApp'ta fotoğraf gönderememe ve erişim sorunu yaşanıyor. Instagram'da da problemler var

Milyonlarca kullanıcısı olan iletişim programı Whatsapp'ta erişim ve fotoğraf gönderememe sorunu yaşanıyor. Instagram ve Facebook'a bağlı olan iletişim programı Whatsapp'ta yer alan hatalar büyük hatalarla ilgili bir açıklama geldi. Benzer sorunlar Instagram'da da yaşanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Whatsapp'ta neler oluyor? WhatsApp'ta fotoğraf gönderememe ve erişim sorunu yaşanıyor. Instagram'da da problemler var

Popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp'a şu anda erişilemiyor. Sorunun nedeniyle ilgili yapılan açıklamada sorunun yakında düzeltileceği belirtiliyor.

İnstagram'da da sabah saatlerinden itibaren story ve gönderi içerik paylaşamama, DM atamama gibi birçok problem dünya genelinde yaşandı.

Twitter ve Google'da en çok araştırılan konular arasında yer alan sıkıntı ile Instagram'dan resmi bir açıklama gelmezken, yaşanan problemlerin ne zaman düzeltileceği belirsizliğini koruyor.

Whatsapp için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saatte çok sayıda kesintinin rapor edildiği ortaya çıktı. Aynı kesintilerin gün içinde de yaşandığı belirtildi.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamada, “Şu anda WhatsApp kullanırken bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. İşlerin tekrar sorunsuz yürümesi için bunun farkındayız ve çalışıyoruz. Sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz ve bu arada sabrınız için teşekkür ederiz” denildi.

YARIM SAAT SONRA YENİ AÇIKLAMA

Yapılan bu açıklamada yarım saat sonra ise yeni bir paylaşımda bulunuldu ve “Ve geri döndük. Mutlu sohbetler!” denildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin