Vildan Atasever ve Mehmet Erdem evlendi! Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever kaç yaşında?

Oyuncu Vildan Atasever ve şarkıcı Mehmet Erdem dün İstanbul’da gerçekleştirdikleri düğünle dünya evine girdi. Bir yıldır beraber olan çift, aile arasında kıyılan bir nikah ile hayatlarını birleştirdi. Vildan Atasever’in düğün öncesi sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise çok konuşuldu. Atasever’in düğün ayakkabısının altına arkadaşlarının ismini yazdığı görüntüler beğeni topladı. Peki Vildan Atasever kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Vildan Atasever ve Mehmet Erdem evlendi! Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever kaç yaşında?

Şarkıcı Mehmet Erdem ile bir yıldır ilişkisi olan oyuncu Vildan Atasever, dün aile arasında sade bir nikahla Erdem ile hayatını birleştirdi. Gelin ayakkabısının altına arkadaşlarının ismini yazan Atasever, görüntüleri sosyal medyada paylaşarak altına “Kızlar ben hazırım, bekliyorum” notunu düştü. Peki Vildan Atasever kimdir?

Mehmet Erdem’le bir yıldır birlikte olan Vildan Atasever, Erdem ile aile arasında yapılan sade bir törenle dünya evine girdi.

 

Sınırlı sayıda davetlinin olduğu tören, İstanbul’da bir otelde gerçekleşti.

 

Vildan Atasever, Arzu Ayar imzalı sade bir gelinlik giyerken Mehmet Erdem’in tercihi siyah bir takım elbise oldu.

VİLDAN ATASEVER KİMDİR?

26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelen Vildan Atasever, ilk ve orta öğretimini İstanbul Bahçelievler Gürsoy Koleji’nde tamamladı.

 

Daha sonra lise eğitimi için Cihangir Koleji’ne giden Atasever, 15 yaşında oyunculuğa başladı.

İlk oyunculuk deneyimini Perihan Mağden'in yazdığı, Kutluğ Ataman'ın yönettiği ve farklı sosyal sınıflardan gelen iki genç kızın yakınlaşmasını konu alan İki Genç Kız filmindeki Handan rolüyle yaşadı.

 

Atasever’in yer aldığı bu film Altın Portakal ödülüne layık görüldü.

İlk filminde bu ödülü alması tartışmalara neden olurken, Atasever daha sonra Kurtlar Vadisi dizisinin kadrosunda yer aldı.

 

Atasever, 18. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

 

Gani Müjde'nin yazıp yönettiği Osmanlı Cumhuriyeti filminde, Ata Demirer'le başrolü paylaştı ve film 1.423.000 kişi tarafından izlendi.

Ardından Klavye Delikanlıları adlı dizide Seyran rolünü oynadıktan sonra son olarak da yine TRT'de Tek Yürek adlı dizide rol aldı.

 

Vildan Atasever daha önce 2019 yılında Erkan Akdemir ile nişanlanmış ancak çift bir yıl sonra yollarını ayırmıştı.

 

Atasever, ilk evliliğini 2001 yılında Taylan Kılınç ile yaptı. Daha sonra boşanan Atasever, 2010 – 2015 yılları arasında İsmail Hacıoğlu ile evli kaldı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin