Var Odası programında yayınlanan Ali Koç ile Löw arasında geçen telefon konuşmasını Almanya'nın ünlü gazetesi Bild haberleştirdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Alman teknik direktör Joachim Löw arasındaki geçen telefon görüşmesi TV100'ün çok konuşulan programı Var Odası'nda yayınlandı. Var Odası'nın yayınladığı telefon konuşması büyük ses getirdi. Var Odası'ndaki telefon görüşmesini Almanya'nın en ünlü gazetesi Bild haberleştirdi ve manşetine taşıdı.

Google Haberlere Abone ol
Var Odası programında yayınlanan Ali Koç ile Löw arasında geçen telefon konuşmasını Almanya'nın ünlü gazetesi Bild haberleştirdi

TV100'de yayınlanan Var Odası programında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Joachim Löw'ün telefon görüşmesi izleyecilere aktarılmıştı.

Ertem Şener'in moderatörlüğünde, eski hakem Deniz Ateş Bitnel, Emre Bol, Bışar Özbey ve Oğuz Altay'ın dahil olduğu Var Odası'nda kritik değerlendirmelerde de bulunulmuştu.

İsmail Kartal ile anlaşma yapılmadan önce Fenerbahçe'de Löw gündeme gelmişti. Ali Koç, Alman çalıştırıcı ile bir telefon görüşmesi yapmış ve bu diyaloğa Var Odası ulaşmıştı.

İkili arasında geçenleri izleyenlere aktaran Var Odası programını Almanya'nın en ünlü gazetelerinden Bild, manşetine taşıdı. İki ismin görüşmesini direkt olarak Var Odası'ndan aktaran Bild, Ertem Şener'in habere ulaştığını belirtti.

Var Odası, her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 23.30'da TV100'de ekranlara geliyor.

İşte o yayın:

Kaynak: TV100

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin