Ünlülerin ev partisinde Coronavirus paniği!

Karantina döneminin neredeyse tamamını sevgilisi Yiğit'in Amerika'daki havuzlu villasında geçiren ve buradan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın corona virüsüne yakalandığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlülerin ev partisinde Coronavirus paniği!

Katıldığı güzellik yarışmasında birincilik kazanan ve sonrasında burnunda estetik olduğu için uzun bir süre kendisinden söz ettiren Şevval Şahin şimdilerde sıkıntılı günler yaşıyor.

21 yaşındaki Şahin, sevgilisi Yiğit’in corona virüsüne yakalandığını öğrendikten sonra kendisini karantina altına aldı.

Konuyla ilgili olarak 2. Sayfa programına konuşan Şahin, “Çevremdeki insanların çoğunun test sonucu pozitif çıktı. Benim ise negatif. Birkaç gün sonra tekrar test yaptıracağım. Evdeyim, kendimi hiç hasta gibi hissetmiyorum” açıklamasını yaptı.

Amerika-Miami'de yaşayan ve orada yazılım mühendisliği yapan Yiğit Marcus, bundan birkaç hafta önce sevgilisi Şevval Şahin ile İstanbul'a gelmiş ve burada arkadaşına ait bir köşkte tatil yapmaya başlamıştı.

İkili bu süre zarfında sosyal medya hesaplarından da çok sayıda paylaşımda bulunmuştu.

YALIDAKİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDE VİRÜS UNUTULDU!

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın corona virüsüne yakalandığını açıklayan Şevval Şahin’in geçen hafta sevgilisi için düzenlediği doğum günü partisi yapılan bu açıklama sonrasında yeniden akıllara geldi.

Şahin katıldığı bir programda çevresindeki çoğu insanın testinin pozitif çıkması sonrasında karantina altına girdiğini ancak kendi test sonuçlarının negatif çıktığını açıklamıştı.

Şevval Şahin, geçen hafta düzenlediği doğum günü partisiyle ilgili olarak da “Parti ile bu durumun ilgisi olup olmadığını anlamak çok zor. Bu yüzden bu konuda kimse net bir bilgi veremiyor” sözlerini sarf etti.

Partiye katılanların paylaştığı fotoğraflarda maskesiz olmaları ve sosyal mesafe kuralına uymamaları dikkat çekti.

Şevval Şahin’in sevgilisi için düzenlediği doğum günü partisine aralarında Şeyma Subaşı’nın da bulunduğu pek çok isim katıldı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin