Ünlüler Ramazan Bayramı'nı bu mesajlarla kutladı...

İşte, tanınmış isimlerin sosyal medyadaki bayram mesajları...

Google Haberlere Abone ol
Ünlüler Ramazan Bayramı'nı bu mesajlarla kutladı...

Türkiye'nin tanınmış isimleri, Ramazan Bayramı'nı sosyal medyadan da kutlamayı ihmal etmedi.İşte, sanat, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin o paylaşımları:
Tüm bayramlar tüm çocukların. Ramazan Bayramı barış ve huzura vesile olsun.


— hayko bağdat (@haykobagdat) 4 Temmuz 2016Memleketimizde ve bölgemizde çekilen acıların son bulması dileğiyle herkesin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum.


— Abdullah Gül (@cbabdullahgul) 5 Temmuz 2016Bayramlarda olduğu gibi sevgi, dostluk ve beraberliğin hakim olduğu bir Türkiye umuduyla, tüm vatandaşlarımın Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.


— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) 5 Temmuz 2016Herkes için hayırlara vesile olması dileğiyle aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum.


— Bülent Arınç (@bulent_arinc) 5 Temmuz 2016Aziz Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun.


— Numan KURTULMUŞ (@NumanKurtulmus) 5 Temmuz 2016Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine, insanlığa hayırlar getirsin. Her evde bayram sabahı el öpen küçüklerin gözlerinden öpüyorum.


— Ahmet Davutoğlu (@Ahmet_Davutoglu) 5 Temmuz 2016

 

Annesi/babası uzakta olana,

mesafeli sarılır bayram:https://t.co/W5c3t6huJu


— Ceyhun Yılmaz (@ceyhunyilmaz) 5 Temmuz 2016Hepinize şeker tadında bayram günleri ve bir kitap okumanızı dilerim. Okuyan toplumlar daha huzurlu bayramlar kutlar.


— Mine G. Kırıkkanat (@mkirikkanat) 5 Temmuz 2016Bayramı bayram yapan bir aile tanıdım... Gerçekten #Aile olmanın tüm değerlerini yaşadım… https://t.co/rHfuc901JV


— Gülben Ergen Çelik (@gulbenergen) 5 Temmuz 2016Buruk da olsa adettir bayramı kutlamak.Herkesin Bayram'ı kutlu olsun.

Cejna we piroz be...


— Pervin BULDAN (@PervinBuldan) 5 Temmuz 2016BİR GÜN…

"Gerçekten” BAYRAM olacak.

O gün gelene kadar, çömelin bir yere ölü taklidi yapın.

Bağırır bağırır gider. pic.twitter.com/csucXdVLic


— Zafer Arapkirli (@ZaferArapkirli) 5 Temmuz 2016Görmenin nasıl bir bayram olduğunu karanlık öğretir;sevmeninkini yalnızlık.

Sızlamayan her organ,hele de burun direği bayramdır.

Kutlu olsun


— Can Dündar (@candundaradasi) 5 Temmuz 2016herkese iyi bayramlar; çocuklara ve gençlere bol bol harçlık verin, cimrilik yapmayın.


— ismail saymaz (@ismailsaymaz) 5 Temmuz 2016Kar yağmur,gece gündüz,yaz kış demeden yanımda olan siz candostlarımın bayramını kutlar, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim. ❤️


— Atilla Taş (@AtillaTasNet) 5 Temmuz 2016
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin