'Ünlü yıldızın borcu çalışanın maaşından kesildi!'

Ali Eyüboğlu, lüks cipinin yetkili servis ücretini ödemeyen ünlü yıldızı köşesine taşıdı.

Google Haberlere Abone ol
'Ünlü yıldızın borcu çalışanın maaşından kesildi!'

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinde oldukça dikkat çeken bir iddiayı yazdı.Ali EYÜBOĞLU / MİLLİYETÜNLÜ YILDIZIN BORCU ÇALIŞANDAN KESİLDİ!Şov dünyasının ünlülerinden biri, lüks cipini yetkili servise götürür. Müşteri temsilcisi, daimi müşterisiyle ilgilenip, isteklerini not eder.

Cipin işi bitince görevli, müşteriyi arayıp otomobilinin hazır olduğunu bildirir.

Sahibi, çalışanlarla aralarında yıllar içinde oluşan güvene dayanarak ödemeyi birkaç güne kadar yapacağını söyler.

O güne kadar cipin servis giderlerini holding sahibi sevgilisinin ödediğini bilen ve bu yüzden müşteriye güvenen görevli, ödemeyi almadan otomobili teslim eder.

Beklenen ödeme gelmeyince görevli, ünlü müşteriyi arar ama telefonlarına yanıt alamaz.

Bunun üzerine servisin tepe yöneticisi devreye girer ve borcu ödememesi halinden paranın ödemeyi almadan cipi teslim eden çalışandan kesileceğini söyler.

Ünlü müşteri, “Ne parası? Ne ödemesi? Bir daha telefonla arayıp rahatsız ederseniz beni, sosyal medyadan rezil ederim sizi” deyip, telefonu kapatır.

Yetkili servis yeni yılın ilk ayında ünlü müşterinin ödemediği 5 bin 500 TL’yi kusurlu bulduğu çalışanın maaşından kesti.

Önemli not: Sarışın yıldızın adını, cipinin markasını ve servisi, belki kendisine güvenen çalışanın parasını ödeyip, onu mutlu eder umuduyla şimdilik yazmadım.Yazının devamını okumak için TIKLAYIN


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin