Ünlü yıldız tecavüze uğradığı açıkladı

Resmi Instagram hesabından şoke eden bir paylaşımda bulunan ünlü isim, uyuşturucu verilerek tecavüze uğradığını ve esir tutulduğunu açıkladı. Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Duffy'ın açıklamaları dünyayı şoke etti.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü yıldız tecavüze uğradığı açıkladı

35 yaşındaki ünlü şarkıcımesajda, “iyileşmesinin zaman aldığını” ve “artık iyi olduğunu” ifade etti. 2008 tarihli ilk single’ı ‘Mercy’ ile birçok ülkede listelerin bir numarasına yükselen Duffy, “Tecavüze uğradım, bana uyuşturucu verildi ve birkaç gün esir tutuldum” ifadelerini kullandı.

Paylaşımına “Bunu yazmayı ne kadar zaman düşündüğümü hayal edebilirsiniz. Nasıl yazacağını, sonrasında kendimi nasıl hissedeceğimi…” ifadesiyle başlayan Duffy paylaşımlarına şöyle devam etti:

- Pekala, doğru zaman neden şimdi ve konuşmayı benim için heyecan verici ve özgürleştirici kılan şeyin ne olduğundan tümüyle emin değilim. Bunu açıklayamıyorum.

- Birçoğunuz bana ne olduğunu, nereye kaybolduğumu ve nedenini merak ediyorsunuz. Bir gazeteci benimle iletişime geçti. Bana ulaşmanın bir yolunu buldu ve geçen yaz ona her şeyi anlattım. Nazikti ve nihayetinde konuşmak çok müthiş hissettirdi bana kendim.

- Gerçek şu ki, lütfen bana inanın, şimdi iyiyim ve güvendeyim. Tecavüze uğradım, bana uyuşturucu verildi ve birkaç gün esir tutuldum. Tabii hayatta kaldım. İyileşmek zaman aldı.

- Bunu söylemenin hafif bir şekli yok. Size söyleyebilirim ki, son 10 yılda, binlerce ama binlerce gün kalbimdeki güneş ışığını tekrar hissetmek isteğine adadım kendimi, güneş şimdi parlıyor.

- Acımı ifade etmek için sesimi neden kullanmadığımı merak ediyorsunuz. Gözlerimdeki kederi dünyaya göstermek istemedim.

Ünlü yıldız ilerleyen haftalarda sesli bir röportaj yayınlayacağını duyurarak, “Eğer sorunuz varsa, yapabilirsem şayet, cevaplama isterim” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin