Ünlü yapımcıdan yeni dizi: Kolej Rüyası

Ünlü yapımcı Bilal Kalyoncu, çok ses getirecek yeni bir dizi için kolları sıvadı. Yapımcının ilk dijital dizisi “Kolej Rüyası” çok yakında seyirciyle buluşacak...

Google Haberlere Abone ol
Ünlü yapımcıdan yeni dizi: Kolej Rüyası

“Malazgirt 1071” ve “Hep Yek” serisi gibi iddialı sinema projelerine imza atan Bilal Kalyoncu, çok ses getirecek yeni bir dizi için kolları sıvadı. Yapımcının ilk dijital dizisi “Kolej Rüyası” çok yakında seyirciyle buluşacak.

“Akıllara Seza”, “Kayseri Aslanı”, “Karınca Kapanı”, “Hep Yek” ve “Malazgirt 1071” gibi iddialı projelere imza atan yapımcı Bilal Kalyoncu, şimdilerde “dünyada ilk çekilen Covid-19 konulu sinema filmi” unvanını taşıyan “Corontina” filmiyle gündemde. Kariyeri boyunca 26 sinema filminin yapımcılığını üstlenen, 8 film senaryosu yazan ve 3 projede de yönetmen koltuğuna oturan Kalyoncu, sonbaharda tüm dünyada ingilizce olarak vizyona girecek “Corontina”yı tamamladıktan hemen sonra çok ses getirecek yeni bir proje için kolları sıvadı.

Bilal Kalyoncu, şimdi de dijital dünyaya damgasını vuracak. Kalyoncu, ezberleri bozacak bir lise macerasını dizi tutkunlarıyla buluşturacak. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan “Kolej Rüyası” adlı dizi, yakında dijital platformda seyirciyle buluşacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin