Ünlü şarkıcı hastaneye kaldırıldı!

90'lı yıllara damgasını vuran pop müzik sanatçısı Asya'nın yeni tip Coronavirus (Covid-19) testi pozitif çıktı. Durumu ağırlaşan ve tedavisi hastanede devam eden sanatçı, Corona'ya inanmayanlara 'Allah sizi ıslah etsin' sözleriyle tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü şarkıcı hastaneye kaldırıldı!

Şarkıcı Asya'nın kızı Aslı bir süre önce koronavirüse yakalandı. Kızına evde bakan Asya'nın da virüs testi pozitif çıktı. Durumu ağırlaşan şarkıcı, hastaneye kaldırıldı. Hasta yatağından bir video paylaşan ünlü sanatçı, son durumunu gözler önüne serdi.

Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı:

"Kızım Aslı'nın pozitif çıkmasıyla birlikte tedavisini evde ben takip ettim. 12 gün sonunda iyileşti çok şükür. Bir haftadır ben de pozitifim. En zor olanı şiddetli öksürük nedeniyle gerçek anlamda nefes alamamak. Hastane odasındayım tabii ki refakatçi söz konusu değil. Bu videoyu, hala Covid'e inanmayan, Covid yüzünden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hem kendi, hem de ailelerini riske atarak mesleklerini özveriyle yapmaya devam eden sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar için paylaşıyorum. Allah sizi ıslah etsin."

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Asya (@asyaofficialcom)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin