Ünlü sanatçı İlkay Akkaya: Ölüm tehditleri alıyorum

Sosyal medya hesabından bir duyuru yapan İlkay Akkaya, ölüm tehditleri aldığını ifade ederek yapan kişinin bir an önce yakalanmasını istediğini duyurdu. Akkaya, "Bana ya da başkasına zarar verebilir" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü sanatçı İlkay Akkaya: Ölüm tehditleri alıyorum

Söz konusu paylaşıma Adalet Bakanlığı'nı da ekleyen Akkaya, "Kendisini öldüreceğini ve 500 kişi olan kendi ailesinin de beni öldüreceğini söyledi az önce tanığa. Bu kişinin kendisine ya da başka birine zarar vermeden, önlem alınmasını talep ediyorum" dedi. Akkaya şunları kaydetti:

Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum. 4 yıldan beri beni telefonla sürekli arayan bir insan var. Ciddi psikolojik sorunları olan bir kadın bu. 4 yıl telefonla süren tacizlere, bir Adana konserinde olay çıkarmaya kadar vardı.

Tedavi olmasını sağlayabilmek için ailesine ulaşmaya çalıştım ancak aile de hiçbir şey yapmıyor. Erzurum'dan Adana konserinde gelip konser görevlilerine saldırınca olay polise yansıdı. Ben şikayetçi olmadım, tedavi edilmesini talep ettim.

Dosya uzlaştırma avukatına gitmiş. Şimdi dosyadaki tanıkların hepsini arayıp taciz ediyor ve adreslerimizi bildiğini söyleyerek tehdit ediyor. Ağabeyinin hakim olduğunu ve elinin her yere uzanacagını söylemiş tanıklardan birine.

Kendisini öldüreceğini ve 500 kişi olan kendi ailesinin de beni öldüreceğini söyledi az önce tanığa. Bu kişinin kendisine ya da başka birine zarar vermeden, önlem alınmasını talep ediyorum. Kişisel bilgilerimizin, beni tehdit eden birinin eline geçmesini de protesto ediyorum.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin