Ünlü oyuncu Nöbet dizisiyle ekrana dönüyor!

Show TV'nin yeni dizisi Nöbet, pazar akşamı başlıyor.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü oyuncu Nöbet dizisiyle ekrana dönüyor!

Geri sayıma başlayan ‘Nöbet’ dizisinde, Kürşat Alnıaçık kilit bir karakteri canlandırıyor. Hatay Elmalı’da nüfuzlu bir aileyi yöneten ‘Ziya Cevran’ olarak seyirciyle buluşacak olan Alnıaçık, canlandırdığı bu sivri karakter için heyecan duyduğunu belirtti.

Ziya Cevran, bölgenin şartlarını kendi çıkarları için kullanan Cevran ailesinin reisi... Peki, Cevranlar bölgeye yeni atanan Jandarma Komutanı Barış Kalender’den (Yurdaer Okur) sonra da bu kadar rahat olabilecekler mi? Ziya Cevran, Barış Kalender’le işbirliği yapmayı mı yoksa ona karşı durmayı seçecek?

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.Merakla beklenen Nöbet Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!"Nöbet dizisinden kareler" Galerisine Göz At"Nöbet dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!" Galerisine Göz At"Nöbet dizisinden 2'nci tanıtım yayınlandı!" Galerisine Göz At"Nöbet dizisinden 3. tanıtım yayınlandı!" Galerisine Göz At"Nöbet dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı!" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin