Ünlü oyuncu kılık değiştirip pazara çıktı

Ezgi Mola, sosyal medya hesabından eğlenceli bir video paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü oyuncu kılık değiştirip pazara çıktı

Sosyal medya hesabından kendi yarattığı Maide Teyze'nin videolarını paylaşmaya başlayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, pazara çıkıp halkın arasına karıştı.

Son dönemin başarılı oyuncularından Ezgi Mola, sosyal medyadan keyifli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Mola, kılık değiştirip pazara çıkarak kısa bir süre önce açtığı Maide Teyze adlı hesabı için video çekti.

16 bin takipçisi varKendi yarattığı Maide adlı karakter üzerinden paylaşımlarda bulunmayı hedefleyen Ezgi Mola henüz çok yeni olan hesabından sadece iki paylaşımda bulunmuş olsa da 16 bine yaklaşan takipçi sayısıyla dikkat çekti.

'4-5 kişi tanıdı'İleride bir film ya da dizi karakteri olarak karşımıza çıkar mı bilinmez ancak Ezgi Mola, yeni yarattığı karakterini şu sözlerle tanıtmayı tercih etti: "Kabul edin, hepinizin Maide Teyze gibi bir teyzesi var değil mi? Hadi biraz eğlenelim dedik, 4-5 kişi tanıdı, gerisi kim bu manyak diye şaşkınlıkla baktı (kesinlikle haklılardı)… Peki siz bu teyzeyi nerede görmek istersiniz? Tavsiyeleri ciddi düşüneceğim. Maide Teyze videolarını bundan sonra bu hesaptan izleyebilirsiniz."İşte, Maide Teyze'nin pazar macerası;


 


ezgi mola (@ezomola)'in paylaştığı bir gönderi (8 Eki 2017, 06:29 PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin