Ünlü oyuncu Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan'ın projeden ayrıldığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından, ünlü oyuncunun sosyal medya paylaşımı da kafa karıştırdı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü oyuncu Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı?

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özgür Ozan'ın yeni sezonda projede yer almayacağı iddia edilmişti. Özgür Ozan, bu iddiaların ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Kanal D'de 15 sezondur ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Hüsnü Komiser'i canlandıran Özgür Ozan'ın yeni sezonda dizide yer almayacağı iddia edildi.

Ege sahillerinde tatil yapan Özgür Ozan, Arka Sokaklar dizisinde çekilen bir fotoğrafını ise "İşler iyice kızıştı" notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun takipçileri ise sevilen oyuncuya diziden ayrılmaması yönünde yorumlar yaptı.

Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin Çoban'ı canlandıran Onur Bay ve kızı Zeliş karakterine can veren Yüsra Geyik, Arka Sokaklar'ın sezon finalinde diziden ayrılmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin