Ünlü ismin cansız bedeni çöpteki valizden çıktı. Sevgilisi Türkiye'ye kaçarken yakalandı

Kolombiya’nın en ünlü DJ’lerinden 23 yaşındaki Valentina Trespalacios’nun cesedinin çöplükteki bir valizden çıktı. Genç kadının ABD’li sevgilisinin Türkiye'ye kaçmak isterken yakalandığı belirtildi. Cinayeti işlediğini reddeden Poulos ise, Kolombiya'daki ünlü Medellin kartelinin peşinde olması nedeniyle Kolombiya'dan kaçtığını, Valentina Trespalacios'u da kartelin öldürdüğünü savundu.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü ismin cansız bedeni çöpteki valizden çıktı. Sevgilisi Türkiye'ye kaçarken yakalandı

Kolombiya, ülkenin en ünlü DJ'lerinden biri olan 23 yaşındaki Valentina Trespalacios'nun cesedinin çöplüğe atıldığı korkunç cinayetle sarsıldı.

Instagram'da binlerce takipçisi olan ünlü DJ'in cesedi, başkent Bogota'daki bir çöplükte bulunan valizden çıktı. Genç kadının dövülüp boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

Kolombiya polisi, cinayet şüphesiyle Trespalacios'un 35 yaşındaki ABD'li ve evli erkek arkadaşının peşine düştü.

Ünlü ismin cansız bedeni çöpteki valizden çıktı. Sevgilisi Türkiye'ye kaçarken yakalandı
İSTANBUL’A KAÇIYORDU

Bir yıldır ünlü DJ ile beraber olan ve cinayet sonrası kayıplara karışan üç çocuk babası Teksaslı John Poulos'un Panama'da yakalanarak gözaltına alındığı ve Kolombiya'ya teslim edildiği açıklandı. Panama'daki havalimanında yakalanan Poulos'un İstanbul'a giden THY uçağına binmeden dakikalar önce yakalandığı ortaya çıktı.

Ünlü ismin cansız bedeni çöpteki valizden çıktı. Sevgilisi Türkiye'ye kaçarken yakalandı - Resim : 2
Ünlü DJ ve cinayetin baş şüphelisi olan ABD’li sevgilisi John Poulos

Ülkede geniş bir hayran kitlesi bulunan DJ Trespalacios'un cesedi, hafta başında evsiz bir adam tarafından çöplüğe atılan kilitli mavi bir valizde bulundu. Valizden genç kadının bazı kişisel eşyaları da çıktı. Polis bölgedeki güvenlik kameralarının incelendiğini aktardı.

CİNAYETTEN HEMEN ÖNCE KULÜPTE EĞLENMİŞLER

Kolombiya basını, genç DJ'in son anlarına ait görüntüleri de paylaştı. Cumartesi günü yani öldürülmeden bir gün önce ABD'li sevgilisiyle ünlü bir kulübe giden genç kadın, DJ'lik yapmış ve dans ederek eğlenmişti. Genç kadının arkadaşları, kulüpte eğlenen çiftin geç saatte taksiyle evlerine döndüğünü anlattı.

Bazı kaynaklar, ABD'li adamın boşanıp Kolombiyalı DJ ile evlenmeyi planladığını ve evlilik teklifi için Bogota'ya geldiğini söyleyerek cinayetin şoke edici olduğu yorumunu yaptı.

Ünlü ismin cansız bedeni çöpteki valizden çıktı. Sevgilisi Türkiye'ye kaçarken yakalandı - Resim : 3

UYUŞTURUCU KARTELİNİ SUÇLADI

Cinayeti işlediğini reddeden Poulos ise, Kolombiya'daki ünlü Medellin kartelinin peşinde olması nedeniyle Kolombiya'dan kaçtığını, Valentina Trespalacios'u da kartelin öldürdüğünü savundu.

Trespalacios'un ailesi, Poulos'un rakip Sinaloa Karteli'yle bağlantısı olduğunu belirtti.

Polis şimdi cinayetle bağlantılı başka kişiler olup olmadığını araştırıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin