ÜNLÜ İSİMLER TFF'NİN KARARINI YORUMLADI

Ünlü isimler, Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi'ne gönderilmemesi kararını sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorumladı.

Google Haberlere Abone ol
ÜNLÜ İSİMLER TFF'NİN KARARINI YORUMLADI


Rahşan Gülşan: Bu takıma bunu yapan, en ağır ithamlara maruz bırakan ve bıraktıran, tek eğlencesi futbol olan taraftarı üzen herkese yazıklar olsun!


Hüseyin Köroğlu: Fenerbahçe futbol dahil, tüm dallarda bu yıl spora ara vermeli. Çünkü sorun spor değil, bilen biliyor!


Levent Üzümcü: Ya böyle ufak ufak düşüreceklerine aniden paaaat diye düşürseler ya.Fenerbahçe ne kaybeder Fenerbahçeliğinden?


Berna Laçin: Türk futbolu niye bir yere gidemiyo diye sorarsınız sonra. işte şu an kına yapmakla meşgul bazı sporsevmez kendini severler yüzünden.


Itır Esen: Korkak TFF sen bu kadar basiretsiz davranırsan gelir göbeğini eloglu keser.


Hakan Yılmaz: Bu sene Fenerbahçe'yi küme düşürsünler ve bu belirsizlik bitsin bence.


Turgay Demir: Birileri Fenerbahçe adını Maçor bey misali insanları korkutmak için kullandı yıllardır, şapka düştü, kel göründü nihayet! Tavşan kazandı


Fazıl Say: TFF ciddi bir rezilliğe imza attı. Futbol tarihimizdeki gelmiş geçmiş en rezil durumdur. Başkan hapistedir. Ve takımın suçu nedir? Suçlu mudur? Hala muallaktadır net cevabı yoktur. Twitter'da "ölürken sol yumrugunu kaldırdı ve son sözü Fenerbahçem oldu" tarzı 15 milyon kişi var sanırım. Helal olsun bize. TFF istifa!!


Ahmet Çakar: Tüm zamanların en skandal federasyon kararı!!!


Metin Uca: Meğerse biz Fenerbahçe olarak 'Şike yapar gibi' yapmışız. Sadece UEFA'nın karar alabileceği kadar yani.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin