Ünlü isimler çağrıda bulundu, Harley Davidson tutkunları omurilik felçlileri için sürdü!

HOG Bosphorus Chapter topluluğu, 8 Aralık Cumartesi (bugün), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için bir sürüş etkinliği gerçekleştirdi.

Ünlü isimler çağrıda bulundu, Harley Davidson tutkunları omurilik felçlileri için sürdü!

Harley Davidson Bosphorus grubu ailesinden HOG Bosphorus Chapter topluluğu, bugün Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına bir sürüş etkinliği düzenledi.Etkinliğe, ünlü isimler de yayınladıkları videolarla destek verdi. 


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 @hogbosphoruschapter özgürlük için, 8 Aralık Cumartesi (yarın) Saat:11:30'da #HarleyDavidsonBosphorus 'dan #TürkiyeOmurilikFelçlileriDerneği Genel Merkezi’ne sürecek. @tofdgenelmerkez ’de bağışçılarla ihtiyaç sahipleri bir araya gelecek ve toplanan bağışlarla tekerlekli sandalyeler sahiplerine teslim edilecek. Bağış yapılacak Tekerlekli Sandalye sayısını artırmak sizin elinizde...  @selcukyontem @halukleventacil #MelekBaykal Harley-Davidson® Bosphorus (@harleydavidsonbosphorus)'in paylaştığı bir gönderi (7 Ara, 2018, 5:13öö PST)

 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Özgürlük için, 8 Aralık Cumartesi Saat:11:30'da Harley-Davidson Bosphorus'dan TOFD Genel Merkezin'de düzenlenecek törene süreceğiz. * * HOG Bosphorus Chapter olarak Tekerlekli Sandalye bağışında bulunuyoruz. Bağış yapılacak Tekerlekli Sandalye sayısını artırmak sizin elinizde... * * Bağış yapmak için; * Nakit yardımda bulunmak isteyenlerin dernek hesabına para gönderip hog7939@gmail adresine de bilgi geçmelerini, Banka:TC. Ziraat Bankası-Atrium şubesi (1672) Hesap Adı:Turkiye Omurilik Felclileri Dernegi İban:TR16 0001 0016 7211 3660 5550 01 Açıklama: Harley Davidson İsim Soyisim * * * Tekerlekli sandalye bağışında bulunmak isteyenlerin ise Fatih Güler ( 0 532 624 6620)⁩ ile irtibata geçmelerini rica ederiz. * * Tekerlekli Sandalye Siparişlerimiz toplu verilecektir. * * Yavrularımıza artçı olarak küçük bir tur yaptıracağız. Artçı kaskınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz. * * * Şimdiden 15 Tekerlekli Sandalye sayısını aştık  Desteklerinizi bekliyoruz... * Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne Akülü Tekerlekli Sandalye yardımı için başvuruda bulunan ihtiyaç sahiplerinin sayısı; 3000’in üzerindedir. @selcukyontem @tofdgenelmerkez @hogistanbuleastchapter @harleydavidsonbosphorus #HOG #hogbosphoruschapterH.O.G. Bosphorus Chapter #7939 (@hogbosphoruschapter)'in paylaştığı bir gönderi (6 Ara, 2018, 9:32öö PST)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin