Ünlü ekran yüzü imzayı attı!

Merkezini İstanbul'a taşıyan ve Ekim ayında yayına geçme hazırlığını sürdüren Olay TV, ses getiren transferlerinden biri de ünlü ekran yüzü Duygu Demirdağ'dı. Demirdağ, bugün yeni kanalına imza attı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü ekran yüzü imzayı attı!

Türkiye'nin başarılı haber spikerlerinden Duygu Demirdağ’ın Olay TV’ye transferi resmiyet kazandı. Ünlü ekran yüzü, yeni kanalıyla sözleşmesini imzaladı.

Duygu Demirdağ’ın hafta içi 5 gün yayınlanacak bir haber programı ile ekranlarda olacağı da gelen haberler arasında.

Ünlü ekran yüzü imzayı attı!

Deneyimli sunucu, 2018 yılına kadar CNN Türk’te hafta sonu ana haber ve ‘Gündem Özel’ gibi oldukça fazla izlenen programların moderatörlüğünü yürütmüştü.

Ünlü ekran yüzü imzayı attı! - Resim : 2

DUYGU DEMİRDAĞ KİMDİR?

1987 yılında, Bursa'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden 2008 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Londra, Middlesex University'de "Medya ve İletişim Yönetimi" alanında yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca'da "İspanyol ve Latin Amerika Sineması" ve "Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası" alanlarında eğitim aldı.

Televizyonculuğa, üniversite yıllarında, Line Media Group bünyesinde spiker ve program yapımcısı olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu, "Bu Gece" isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Kültür-sanat programı "Herkesin Keyfi Yerinde"nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gündemi akademisyenler, haberciler, sanatçılar ve iletişimcilerle konuştu, "Keyfimiz gerçekten yerinde mi diye?" sordu.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakarlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı.

Sahadan, stüdyoya geçiş yaptı. Gece Haberleri ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti. Seçim dönemlerinde ve siyasi partilerin kurultay süreçlerinde özel yayınlarla ekranda oldu. Gündem Özel tartışma programının moderatörlüğünü yaptı. 2018 yılında CNN Türk’ten ayrıldı ve DW ile anlaşmaya varmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin