Ünlü ekran yüzü bebek bekliyor!

Milliyet yazarı köşesinden duyurdu...

Google Haberlere Abone ol
Ünlü ekran yüzü bebek bekliyor!

Habertürk TV'nin ünlü ekran yüzü Ece Üner, anne olmaya hazırlanıyor.Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun bugünkü köşesinden duyurduğu bilgiye göre; CNN Türk'te "Güne Merhaba" programının sunucusu Deniz Bayramoğlu ile evli olan Üner'in 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.Üner ve Bayramoğlu, Şubat 2013'te Roma'da dünyaevine girmişti...İşte, Eyüboğlu'nun o yazısı:İnsanoğlunun eğlenmek için icat ettiği televizyonu dedektif dikkatiyle izleyenlere bayılıyorum. Televizyon izlemek işimin bir parçası olmasına rağmen benim yakalayamadığım ayrıntıları yakalayanlara ise şapka çıkarıyorum.  Mustafa Aydınoğlu adlı okurumuz da onlardan biri... Habertürk TV’yi izlerken yakaladığı bir ayrıntıya takılınca şu e-postayı yolladı bana:  “Ece Üner boşandı mı? Uzun zamandır yüzük takmıyor.”  

Soru, çalışmadığım yerden çıkınca yapılacak şey belli:  Meslektaşı Deniz Bayramoğlu ile evli olan Ece Üner’e niye alyans takmadığını sormak.  

Ben de öyle yaptım ve “Elçiye zeval olmaz” diyerek aynı soruyu Ece Üner’e mesaj  attım.  

Ece Üner’den gelen yanıt, bilginin doğru, ama yorumun doğru olmadığı yönündeydi, ama dahası da vardı:  “Evliliğimiz iyi gidiyor. Genelde takmıyordum zaten. Bu vesileyle bir müjde vereyim, üç aylık hamileyim. Allah izin verirse senin gibi akrep burcu bir çocuğumuz olacak.”  

Habertürk TV’nin ekran yüzlerinden Ece Üner’i de CNN Türk’te hafta içi hersabah program yapan eşi Deniz Bayramoğlu’nu da severim. Evliliklerinin sorunsuz yürümesine, sonbaharda çocuk sahibi olacakları bilgisine sevindim ve kendisini tebrik ettim.  Dikkatli okurumuz sayesinde aldığım bu haberi sizlerle paylaşmak istedim.  Yazının tamamını okumak için TIKLAYIN...


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin