Ünlü çiftten kötü haber!

Rol aldıkları dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ve 2010 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncular Ecem Özkaya ile Mustafa Üstündağ boşandı. Ünlü oyuncuların, Ahmet Kaan adında bir oğulları var.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü çiftten kötü haber!

Bir dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Mustafa Üstündağ ile Ecem Özkaya ile 2010 yılında nikah masasına oturmuştu.

Ünlü çiftin ilk çocukları Ahmet Kaan, 2013 yılında dünyaya gelmişti. Mustafa Üstündağ ile Ecem Özkaya 10 yıllık evliliklerini bitirdi. (Hürriyet)

'Gözlerine vuruldum'

Üstündağ, yıllar önce verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı:

Ben ilk gördüğümde aşık oldum. Ecem'i görünce 'Allah'ım ne oluyor!' dedim. İnsan beğendiğine bakmak istiyor, bakmaya doyamıyor. Gözlerine vuruldum. Tanıdıkça da kişiliği beni etkiledi.

'Beraberliğimizin 100'üncü gününde evlendik'

Ecem Özkaya ise ani gelişen evlilik kararının perde arkasını şu sözlerle anlatmıştı:

Bir kadın gerçekten erkeğinin kendisinden iki gömlek üstün olmasını ister. Ben bayağı ağzının içine düştüm Mustafa'nın. Benim hiç aklımda yoktu evlenmek. Hatta bir itirafta bulunmak istiyorum. Mustafa'ya ben evlenme teklif ettim.

Beraberliğimizin 100'üncü gününde evlendik. 24 Nisan'da ilişkimiz başladı ve o gün itibariyle evlenme kararı aldık. Aramızda 11 yaş var ama bu hiç sorun olmadı...

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin